Albu László edző tanítványai 3–3-as eredményt értek el a sereghajtó otthonában, a csíkiak mindhárom gólját Kristály Franciska szerezte.
Ezzel a mérkőzéssel véget is ért az odavágó-sorozat, tavasszal folytatódik a pontvadászat. Az FK Csíkszereda a második helyen áll a ranglistán, a tabella élén a Marosvásárhelyi VSK áll.
Eredmények:
Alsólugasi Sporting II. csapata–FK Csíkszereda 3–3 (2–2),
Temesvári Juventus–Szamosújvári Atletic Olimpia 9–2 (3–1),
Marosvásárhelyi VSK–Nagybányai Independența II. 6–0 (2–0).
Állás öt forduló után:
1. Marosvásárhelyi VSK 15 pont
2. FK Csíkszereda 10
3. Nagybánya II. 9
4. Temesvári Juventus 6
5. Szamosújvár 3
6. Alsólugas II. 1
Az élvonalbeli bajnokságot szervező Hivatásos Labdarúgóliga (LPF) kedden megváltoztatta a Szuperliga alsóházi rájátszásának hétvégi utolsó fordulójában a kiesésről és osztályozós helyekről döntő három mérkőzés kezdési időpontját.
A labdarúgó 5. Liga csíkszéki csoportjában a rájátszás harmadik fordulójában a felsőházban és az alsóházban egyaránt látványos mérkőzéseket játszottak, és több kiemelkedő egyéni teljesítmény született.
A külügyminisztérium azt tanácsolja a Líbiában tartózkodó román állampolgároknak, hogy a konfliktusok eszkalációja miatt azonnal hagyják el az országot.
Teljesen eltűnt a különbség a megismételt elnökválasztás második fordulójába jutott két jelölt, George Simion és Nicușor Dan között, olyannyira, hogy fej-fej mellett, egyenlő támogatottsággal állnak – legalábbis ez áll az AtlasIntel friss felmérésében.
A romániai államelnök-választás első fordulója előtt a Krónika volt az egyetlen romániai magyar lap, amely interjút készített Nicușor Dannal.
A májusi ősz pedig az Istennek sem akar itt hagyni minket.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!