
A nyitómeccsen az olasz Daniele Orsato fújja majd a sípot, a két partjelző Alessandro Giallatini és Ciro Carbone lesz. Nem csak Kovács István képviseli Romániát játékvezetőként a meccsen, ugyanis Ovidiu Artene nevét is beregisztrálták, mint tartalék asszisztens.
A VAR-szobában Massimiliano Irrati, Paolo Valeri (mindkettő olasz), Benoit Millot (francia) és Pawel Sokolnicki (lengyel) ül majd.
Az összecsapást 18 órától rendezik, ezt az egy találkozót játsszák vasárnap.
Első alkalommal rendezték meg Csíkkarcfalván a Jégtörő Kupát, ahol az amatőr hokicsapatok családias hangulatban, mégis nagy elszántsággal csaptak össze. A tornát a Pingvinek csapata nyerte meg.
Ebben az idényében már csak a zárófordulóban tud pályára lépni a Kápolnási SK játékosa. A legutóbbi mérkőzésen kiállították, a lefújást követően a pályán kérte számon a játékvezetőt.
A vágott bárány átlagára 45 és 60 lej között mozog kilogrammonként Székelyföld piacain. Míg Gyergyószéken már 45 lejért is találni húst, Sepsiszentgyörgyön mélyebben a zsebükbe kell nyúlniuk a vásárlóknak a 60 lejes egységár miatt.
Ortodox húsvét előtt kézbesítik a nyugdíjakat, a kifizetésük előkészítése már megkezdődött – jelentette ki csütörtöki sajtótájékoztatóján Florin Manole munkaügyi miniszter.
Előkerült a cotofenești-i aranysisak és a három arany karkötő is – erősítették meg hivatalos források az RTV Drenthe-nek.
További híreink: az időnket is ellopják – 23 órás lesz a vasárnap; az üzemanyagárak pedig elszabadultak, de a gazdákat legalább megmentené egy rendelet.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!