A békéscsabai születésű, 28 éves Kelemen Dávid korábban az U21-es magyar válogatott tagja volt. A Békéscsaba és az MTK ifjúsági csapataiban nevelkedett, majd az izraeli Hapoel Tel Aviv együttesében játszott. Ezután hazatért és Pakson, illetve szülővárosában focizott, majd újabb három magyar csapat, a Nyíregyháza, a Vasas és a Haladás játékosa volt.
A 25 éves Valentín Haberkon, az argentin Macachínban született, az Independiente és a Banfield nevelése. Korábban hazájában a Deportivo Espanol csapatában, legutóbb pedig a harmadosztályú Los Andes együttesében játszott.
Mindkét játékos megérkezett Csíkszeredába és csatlakozott a csapat keretéhez.
Az FK szombaton 11 órától a Temesvári Polit fogadja a 2. Liga hatodik fordulójában.
Ritkán hallott keménységgel kritizálta a román válogatott játékosait Bölöni László, aki szerint a keret teljesítménye messze elmarad attól, ami ebben a selejtezősorozatban reálisan tőlük elvárható lenne.
Megismertük a labdarúgó 2. Liga alapszakaszának 14. fordulós menetrendjét, és az is kiderült, mely találkozókat közvetítik élőben. A Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK és a Marosvásárhelyi ASA mérkőzése ismét képernyőre kerül.
Az ügyészek állítása szerint a boncolás eredményei azt mutatják, hogy a 2 éves kislány halála krónikus betegsége miatt következett be a fogászati kezelése során.
Részben a magyarellenesség visszaszorítása érdekében alkalmaz oktató célzatú „önbüntetést” a Román Labdarúgó-szövetség.
Évről évre nagyobb érdeklődés övezi a Márton-napi lámpás felvonulást Kalotaszegen, melynek hagyományát a térségben előbb Körösfőn, majd 2023-tól Bánffyhunyadon teremtették meg, bevonva Kolozs és Szilágy megyei óvodákat.
Online zajlik majd a gyógyszerek felírása és kiváltása, a páciensek pedig minden egészségügyi adatukhoz hozzáférnek. Továbbá: az adóhatóság rászáll az esküvőszervezőkre, egy férfi pedig az utcán ölte meg volt élettársát, három gyermekének anyját.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!