Olimpia

Újabb feladatot kap Kovács István a vébén

Sebestyén Ervin 2022. november 23., 21:51 utolsó módosítás: 2022. november 23., 21:52

A katari labdarúgó-világbajnokság nyitómeccsén már volt negyedik számú játékvezető a nagykárolyi Kovács István, ezúttal csütörtökön lesz ismét ebben a szerepkörben az Uruguay–Dél-Korea találkozón.

Ismét feladatot kap Kovács István a vébén

A FIFA nyilvánosságra hozta a csütörtöki világbajnoki mérkőzések bíróküldését, ebből pedig kiderül, hogy Kovács István ismét negyedik számú játékvezetőként kap szerepet a tornán, a francia Clément Turpin munkáját fogja majd segíteni a 15 órától kezdődő Uruguay–Dél-Korea meccsen.

A két partjelző Nicolas Danos és Cyril Gringore lesz, míg a VAR-szobában Jerome Brisard, Benoit Millot, Djibril Camara és Redouane Jiyed ülnek majd.