Hirdetés

A vébé eddigi legrosszabb meccsét játszotta Dél-Korea és Uruguay

Meglepően unalmas meccset vívott egymással Uruguay és Dél-Korea
Fotó: Ronald Wittek/Agerpres/EPA

2022. november 24., 17:12

Eseménytelen, lapos összecsapást vívott egymással Uruguay és Dél–Korea válogatottja a labdarúgó-világbajnokság H csoportjának nyitómeccsén. Egyetlen kaput találó lövést sem hoztak össze a felek, gól nélküli döntetlennel ért véget a meccs.

2022. november 24., 17:12

Csütörtök kora délután mérkőztek meg a csapatok, az első félórában említésre méltó lehetőség sem adódott egyik fél előtt sem. A 34. percben Ui-Jo Hwang szerezhette volna meg a vezetést, senkitől sem zavartatva lőhetett, viszont a labda jócskán fölé szállt. Nem sokkal később válaszként Diego Godin próbálkozása után a játékszer a kapufán csattant, majd jött a szünet.

A fordulást követően semmit sem változott a játék képe, egyik csapat sem hajtott túlságosan, a kapusoknak továbbra sem adódott dolguk. A 81. percben Darwin Núñez tekerése nem sokkal ment mellé, majd a végén Federico Valverde óriási bombája a kapufáról vágódott ki, itt jártak a legközelebb a gólszerzéshez.

Hirdetés

A hosszabbításban már egyáltalán nem kockáztattak a felek, maradt a gól nélküli döntetlen, kaput találó lövés nélkül ért véget a találkozó.

Labdarúgó-világbajnokság, H csoport, 1. forduló:
Uruguay–Dél-Korea 0–0

Labdarúgó világbajnokság, Katar 2022, H csoport, 1. forduló

2022. 11. 24. 15:00Uruguay UruguayDél-Korea Dél-Korea0-0
2022. 11. 24. 18:00Portugália PortugáliaGhána Ghána3-2

Labdarúgó világbajnokság, Katar 2022, H csoport

##
CsCs
MM
GyGy
DD
VV
GkGk
PP
1
Portugália Portugália
1
1
0
0
3-2
3
2
Uruguay Uruguay
1
0
1
0
0-0
1
3
Dél-Korea Dél-Korea
1
0
1
0
0-0
1
4
Ghána Ghána
1
0
0
1
2-3
0
szóljon hozzá!
Hirdetés
Hirdetés
Ajánljuk még

Testi sértés miatt ítélték el a Sepsi OSK volt hálóőrét

Három év börtönbüntetést kapott Răzvan Began, a Sepsi OSK korábbi kapusa. A 29 éves labdarúgó ügye testi sértés miatt került a bíróságra, az ítélet egyelőre nem jogerős.

Lebolondozta a sepsiszentgyörgyi játékvezetőt az FCSB mindenható ura

Nem tudta meglepni az FK Csíkszereda a hullámvölgyben levő FCSB-t, a fővárosiak három kudarc után a 2026-os év első győzelmét épp a székelyföldiek ellen csikarták ki. De ez sem volt elég Gigi Becalinak.

Székelyhon

Baleset történt Csíkszereda és Szentegyháza között, egy ember megsérült

Baleset történt Szentegyháza és Csíkszereda között kedden délelőtt, egy ember megsérült.

`
Krónika

Leomlott a szilágycsehi református templom, megsérült egy rendőrnő, tetemes az anyagi kár

A közösségi médiában fellelhető képek és videók tanúsága szerint kedd este súlyos szerkezeti omlás történt a szilágycsehi református templomnál: az épület jelentős része leomlott.

Krónika

Szilágycseh: egy órával a munkások távozása után omlott össze a református templom tornya

Kedd este hat óra körül óriási robajjal omlott össze a szilágycsehi református templom tornya. A felújítás alatt álló templom tornyának megerősítését a munkálatokat végző kolozsvári cég szakembereinek javaslatára belülről már megtámasztották.

Főtér

A rablóállam esete a védtelen állampolgárokkal és a jogállamiság illúziójával

A nagyváradi premontrei apát kilakoltatásáról szóló bírósági döntés félelmetes képet fest az igazságszolgáltatás állapotáról, és az államérdekből elkövetett jogtiprásról.

Ez is érdekelheti
Hirdetés
Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!