A pénteki mérkőzéshez hasonlóan ezúttal sem bíztak semmit a véletlenre a narancs-kék mezesek, a meccsből alig huszonhárom másodperc telt el, amikor Vitalij Karamnov máris megzörgette a fővárosiak hálóját. A vezető találat megszerzését követően is nagy lendülettel játszottak az Ágyúsok, és az első húsz percben már tizenegy gólnál jártak. Sándor mesterhármasig jutott, Bolshakov is duplázni tudott, mellettük pedig Roth, Fetés, Gecse, Danalizi és Silló is feliratkozott a gólszerzők listájára (0-11).
A második harmadban Pelle Torstensson tanítványai kissé visszavettek a korábban diktált ritmusból, de Sándor így is folytatta a gólgyártást, majd a Sportul is pontozni tudott Corneanu révén. A szépítő gólra azonban a háromszékiek rögtön válaszoltak Roth Zoltán három egymást követő találatával (1-15).
Az utolsó húsz percben az Ágyúsok ismét felpörgették az iramot, szinte lélegezni sem hagyták ellenfelüket, és menetrendszerűen potyogtak a gólok Silviu Ionescu kapujába. Előbb Gecsének is összejött a mesterhármas, Roth és Sándor találatát követően Ferencz, majd ismét Sándor pontozott, Karamnov gólja után pedig Márton Koppány állította be az 1-23-as végeredményt.
A Sportul Studențesc ellen aratott kettős győzelem után az Ágyúsokra már nehezebb feladat vár, november 15-én és 16-án a Brassói Corona lesz a vendégük a Deme László Műjégpályán, majd egy héttel később a Bukaresti Steaua látogat Kézdivásárhelyre.
Új kihívás előtt áll Valentin Suciu, aki több mint hét év után távozott Sepsiszentgyörgyről, ahol vezetőedzőként és az akadémia szakmai igazgatójaként is maradandót alkotott. A 44 éves szakember már meg is tartotta első edzését új csapatánál.
Egyre súlyosabb következmények fenyegetik a Sepsi OSK középpályását: Cosmin Matei ügye a Nemzetközi Sportdöntőbíróság (TAS) elé került, miután a Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség (WADA) fellebbezett a korábbi, Romániában hozott felmentő döntés ellen.
Lopott személygépkocsit vezetett a gyanú szerint az a sofőr, akit már Magyarországon el akartak fogni, de nem sikerült azelőtt, hogy átlépte volna a román határt.
Románia és Ukrajna együttműködik haditechnikai eszközök fejlesztésében, és a romániai vállalatok részt vesznek Ukrajna újjáépítésében – jelentette be hétfőn Ionuț Moșteanu védelmi miniszter, miután tárgyalt Kijevben ukrán hivatali partnerével.
Keresni kell azt, ami felébreszti bennünk a belső erőt, motivációt, és akkor elérkezünk oda, hogy a munka hobbivá válik, és onnantól fogva tudunk nagyokat alkotni – tanácsolta több száz fős kincses városi közönségének Kapu Tibor.
Dan Tanasă ismét idegengyűlölő felhívást tett közzé. Ám mielőtt bólogatna, jusson eszébe, hogy számára Ön is idegen.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!