A csapatok pénteken közzétett tízes listáján a katalán együttes a Real Madrid és a Bayern München előtt végzett az élen az utóbbi tíz esztendőben évente megszerzett eredményességi pontszámok összesítése alapján.
A legjobb tíz európai klubcsapat 2011 és 2020 között az IFFHS-nél:
1. FC Barcelona (spanyol) 2877 pont
2. Real Madrid (spanyol) 2782
3. Bayern München (német) 2594,5
4. Paris Saint-Germain (francia) 2357
5. Atlético Madrid (spanyol) 2302
6. Juventus (olasz) 2272
7. Chelsea (angol) 2113
8. Manchester City ((angol) 2113
9. Manchester United (angol) 2020
10. Arsenal (angol) 2016
Nagyon úgy tűnik, hogy a bennmaradás kiharcolása után Ilyés Róbert nem folytatja az FK Csíkszereda kispadján, sajtóértesülések szerint a szezon végén távozik a csapattól.
Sorsdöntő mérkőzés előtt áll a Sepsi OSK, amely a Voluntari otthonában már ma este bebiztosíthatja visszajutását a Szuperligába. Ezúttal nem lesz ott a lelátón az igazoltan hiányzó Diószegi László klubelnök, aki közösségi oldalán üzent a szurkolóknak.
Székely János szombathelyi megyés püspök lesz a csíksomlyói pünkösdi búcsú szónoka. A szervezés már javában zajlik, az idei búcsú jelmondata pedig a keresztséget állítja középpontba.
„Ízlésromboló rángatózásnak” nevezte Tőkés László nyugalmazott református püspök, az Erdélyi Magyar Nemzeti Tanács (EMNT) elnöke Hegedűs Zsolt tiszás politikusnak, az egészségügyi miniszteri tisztség várományosának táncát.
Esélyesebb, hogy technokrata miniszterelnöke lesz Romániának, mint hogy valamely pártpolitikus – derül ki a Polymarket előrejelzési piac fogadásaiból.
George Simion meginvitálta az erdélyi magyarokat, hogy iratkozzanak be a pártjába. Azt azonban nem említette, hogy ehhez bizonyos próbákat is ki kell állniuk a jelentkezőknek… (PAMFLET)
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!