Idegenből is elhozta a három pontot a KSE

Daczó Hodor Barna 2023. szeptember 16., 21:13 utolsó módosítás: 2023. szeptember 16., 21:16

Zsinórban a második győzelmét szerezte a labdarúgó 3. Liga 5-ös csoportjában a Kézdivásárhelyi SE, szombaton Brassóban 1–0-ra győzött a helyi SR Municipal csapata ellen.

Gólöröm KSE-módra Fotó: Rancz Lajos

Az első félidőben nagyon jól játszott a Călin Modovan által edzett alakulat, ám Turcu és Sánta helyzetei rendre kimaradtak. A mérkőzés egyetlen gólját azonban ekkor szerezte meg a KSE: Știubea betört a brassói tizenhatoson belülre, felrúgták, a jogosan megítélt tizenegyest pedig Turcu magabiztosan értékesítette.

A második játékrészben kiegyensúlyozottabb volt a játék, mindkét oldalon adódtak lehetőségek, a legnagyobbat a 76. percben a kapussal egyedül maradt Sánta hagyta ki.

Maradt a megérdemelt kézdivásárhelyi siker. A KSE jövő szombaton a Sepsi OSK II. csapatát fogadja a háromszéki derbin.