A Sepsi OSK szombaton este a közösségi oldalán jelentette be a 29 esztendős középhátvéd érkezését, aki másfél évre szóló szerződést írt alá a klubbal.
Matej Simic legutóbb a bolgár FC Krumovgrad játékosa volt, ahol másfél évet töltött és alapembernek számított.
Az előző idényben összesen 34 mérkőzésen játszott, két találat és két assziszt szerepelt a neve mellett, míg a jelenlegi szezon első felében 21 meccsen kapott lehetőséget és egy gólpasszt adott.
Pályafutása során négy spanyol csapat, a CD Numancia, az UD Logroñés, a Lleida Esportiu és a SD Amorebieta színeiben is szerepelt.
Matej Simic a Bukaresti Rapidhoz igazolt Denis Ciobotariu helyére érkezett, aki a nyártól a fővárosiak játékosa lesz, de
esély van rá, hogy már ebben a szezonban elhagyja a sepsiszentgyörgyi csapatot, amennyiben a Sepsi OSK meg tud egyezni a bukarestiekkel.
A horvát légiós a háromszéki klub ötödik téli igazolása, Sebastian Mailat, Giovani Ghimfuș, Tamás Márk és Dorian Babunski után.
Sorsdöntő világbajnoki selejtezőmeccs vár a magyar válogatottra, vasárnap 16 órakor Írországot fogadja a Puskás Arénában. A székely szurkolók közösen vonulva érkeztek meg, mi is ott vagyunk. Kövesse az eseményeket élő szöveges közvetítésünkben.
Fölényes győzelmeket arattak a rangsor élén állók a Kovászna megyei labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában. Egy mérkőzést idő előtt be kellett fejezni, ugyanis az egyik fél „elfogyott”: hat játékossal maradt a pályán.
Eddig tizenöt embert evakuáltak a Tulcea megyei Plauru településről, miután az ukrán területeket ért orosz dróntámadások nyomán egy LPG-vel megrakott hajó kigyulladt hétfőn Izmajil ukrán város közelében.
Nem tudta leplezni lelkesedését a román Prima Sport kommentátora, amikor Írország labdarúgó-válogatottja megszerezte győztes gólját a magyar nemzeti tizenegy ellen a világbajnoki selejtezőmérkőzésen.
Ki kell menekíteni az ukrán határ menti Tulcea megyei Plauru falu lakóit az ukrán kikötői infrastruktúra elleni éjszakai orosz támadások után – derült ki hétfőn.
Tudta, hogy Emil Boc kiválóan versel magyarul Petőfi Sándor, József Attila vagy éppen Kosztolányi Dezső modorában? Erre tessék! (Naná, hogy pamflet.)
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!