A sepsiszentgyörgyi labdarúgócsapat a végjátékban kétgólos előnyét elherdálva 3–3-as döntetlent játszott a Kolozsvári CFR vendégeként a Szuperliga alapszakaszának 14. fordulójában.
A találkozó 76. percében a Sepsi OSK egyik meghatározó játékosa, Cosmin Matei lesérült és nem tudta folytatni a játékot, a szakvezetésnek egyből cserélnie kellett.
A 33 éves középpályás fájtatja hátul a combját, hétfőn délután végzik el az MR-vizsgálatot.
Több mint bizonyos, hogy izomszakadásról van szó, de remélik, hogy ez csak részleges és nem annyira súlyos a helyzet
– tájékoztatott a Székely Sport érdeklődésére Hadnagy Attila.
A Sepsi OSK sportigazgatója közölte, egyelőre nem tudják pontosan, hogy Mateinek mennyi időt kell kihagynia, de
az újabb bajnoki szünetig hátralévő három meccsen biztosan nem léphet pályára.
Megtudtuk, hogy a háromszéki együttesnél az utóbbi időben sérüléssel bajlódó további játékosok közül Dimitrij Oberlin és Marian Drăghiceanu hétfőn újrakezdte az edzéseket, így bevethetők lesznek a következő mérkőzéseken.
A Sepsi OSK legközelebb szerdán 15 óra 45 perctől a harmadosztályú Gyulafehérvári Unirea ellen idegenben játszik a Román Kupa csoportkörének első fordulójában. Ezt követően Valentin Suciu csapata szombaton 18.30-tól a Petrolul Ploiești-et fogadja a bajnokság odavágó-sorozatának 15., utolsó játéknapján.
Gyakorlatilag már negyedóra után eldőlt a három pont sorsa, az FCSB kétszer is betalált az FK Csíkszereda ellen. A házigazda székelyföldiek nem tudtak válaszolni, és a második mérkőzésüket is elveszítették a labdarúgó Szuperliga új idényében.
A Sepsi OSK és az FK Csíkszereda stadionjában is először lehetett alkoholos sört vásárolni a hétvégén. Az új szabályozást örömmel fogadták a szurkolók, ugyanakkor a háromszéki arénában hosszú sorok és kifogyó készletek is nehezítették a kiszolgálást.
Súlyos közlekedési baleset történt szerdán reggel a 13A jelzésű országúton, Homoródfürdőn, ahol egy farakományt szállító teherautó és egy kisteherautó ütközött össze. Az érintett szakaszon teljes útzárat vezettek be.
Ukrajna előbb-utóbb elveszíti majd azokat a nyugati területeit, amelyek korábban Lengyelországhoz, Magyarországhoz és Romániához tartoztak – jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök.
Vendégmunkásként kezdték Magyarországon, majd hazatérve építőipari vállalkozást indítottak. Néhány év múlva azonban mindent egy lapra tettek fel: a mezőgazdaságra. A szilágyszentkirályi Módi testvérek ma már közel ezer hektárnyi területen gazdálkodnak.
Közben Kazahsztán újraindította a kőolaj szállítását azon a terminálon, ahonnan Románia olajszükségletének nagyobbik részét kapja. És Románia kiutasított egy orosz diplomatát az utóbbi napok drónincidensei miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!