A Beszterce-Naszód megyei együttes eddig hat pontot gyűjtött a felsőházban, bár súlyos, 10–1-es vereséget szenvedett a Kolozsvári Olimpia otthonában, hazai pályán 5–0-ra verte a Galaci Universitateát, majd 3–1-re az Aradi Piros Security együttesét.
A Vasas is kikapott az Olimpiától, jóval kiegyenlítettebb meccsen 3–0-ra, majd Aradon fordulatos meccsen maradt alul 4–2-re. A legutóbbi fordulóban a második helyezett Kisbecskereki Fortunával játszott gól nélküli döntetlent.
Borgóprund megelőzte a Vasast a táblázaton, jelenleg a negyedik, két pont az előnye az udvarhelyiekkel szemben.
A találkozót a tervek szerint élőben követhetjük a Vasas Femina Facebook-oldalán.
## | CsCs | MM | GyGy | DD | VV | GkGk | PP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolozsvári U Olimpia Olimpia | 3 | 2 | 1 | 0 | 13-1 | 40 |
2 | Kisbecskereki Fortuna Kisbecskerek | 3 | 1 | 1 | 1 | 8-4 | 29 |
3 | Aradi Piros Security Piros Security | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-7 | 29 |
4 | Borgóprundi Heniu Borgóprund | 3 | 2 | 0 | 1 | 9-11 | 26 |
5 | Székelyudvarhelyi Vasas Femina Vasas Femina | 3 | 0 | 1 | 2 | 2-7 | 24 |
6 | Galaci Universitatea Galac | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-11 | 19 |
Döntőnek beillő mérkőzést rendeznek a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjának utolsó fordulójában. A Csíkszentsimoni KSK és az Agyagfalvi Lendület csap össze a bajnoki címért.
Második felkészülési mérkőzését játszotta Románia a júniusi válogatott szünetben. A trikolórok szombat este Wales ellen két cserejátékos góljával 2–1-re nyertek, Gheorghe Hagi pedig megszerezte első győzelmét a visszatérése óta.
Felrobbant egy tengeri drón pénteken a konstancai kikötőben; a robbanás hangja a környező lakónegyedekben is hallható volt.
Egy 34 éves férfi életét vesztette szombat reggel, miután a hatóságok szerint medvetámadás érte a Szeben megyei Prod település közelében – közölte a Szeben Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség (ISU).
Egy kemping közelében történt az a medvetámadás, amelynek nyomán életét vesztette egy férfi szombaton Szeben megyében. A település polgármestere és egy liberális parlamenti képviselő a medvepopuláció szabályozását sürgeti a tragédia nyomán.
… a konstancai orosz főkonzul elhordta az irháját, de az orosz zászlót ott hagyta emlékül az épület tetején… és egy PSD-s polgi nagylelkűen kölcsönadja saját úszómedencéjét a helybeli gyerekeknek.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!