Hajrában kapott góllal pont nélkül maradt a Sepsi OSK II.

Sebestyén Ervin 2024. március 15., 18:57

Vereséget szenvedett a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. a labdarúgó 3. Liga 5-ös csoportjának 17. fordulójában. A piros-fehérek hazai pályán kaptak ki 2–1-re a Zernyesti Olimpic együttesétől.

A tapasztalat győzött, hazai pályán szenvedett vereséget a Sepsi OSK II. Fotó: Facebook/Sepsi OSK

A kiváló formában lévő Zernyesti Olimpic látogatott Sepsiszentgyörgyre, a Brassói megyei gárda a meccset megelőzően 16 bajnokin 34 pontot gyűjtött össze.

A péntek délutáni mérkőzés során mindkét fél óvatosan kezdett, próbálták kitapogatózni a másik gyenge pontját. Közvetlenül a szünet előtt a vendégek megszerezték a vezetést, Bogdan Marinescu a hosszabbításban volt eredményes.

Jobban kezdte a második játékrészt a Sepsi OSK farmcsapata, majd egy órányi játékot követően az egyenlítés is összejött, Gyulai Krisztián vette be a vendégek kapuját.

A hajrában mindkét gárda előtt adódtak lehetőségek, viszont gólra váltani csak az Olimpic tudta a magáét, amivel ismét előnyhöz jutottak, Alexandru Ilie befejezése volt kellően pontos (1–2). A maradék tíz percben nem tudott egyenlíteni a háromszéki együttes, így egygólos vereséget szenvedett el és 17 játéknapot követően a hetedik helyen áll.

Az alapszakasz utolsó fordulójában a Sepsi OSK II. az AFC Câmpulung otthonába látogat.

Labdarúgó 3. Liga, 5-ös csoport, alapszakasz, 17. forduló:
Sepsi OSK II.–Zernyesti Olimpic 1–2 (0–1),
gólszerzők: Gyulai Cristian (59.), illetve Bogdan Marinescu (45+1.), Alexandru Ilie (80.).