Nagyjából egy hetet tartózkodott Belek városában a sepsiszentgyörgyi alakulat, ahol a programban szerepelt három barátságos megmérettetés. Az első meccsét elbukta a belga másodosztályban szereplő WD Molenbeek ellen, majd a svájci bajnok Young Boys ellen is csak a szépítésre futotta.
Az utolsó mérkőzést a Nyíregyházi Spartacus FC ellen játszotta, az összecsapást pénteken délután rendezték. A magyar élvonalban újonc együttesnél ott volt a keretben Fejér Béla, a Sepsi OSK korábbi kapusa, de nem kapta meg a lehetőséget kezdőként, helyette Tóth Balázs őrizte a Szpari hálóját.
Kiválóan indult a találkozó a háromszékiek számára, ugyanis Omar El-Sawy révén már a hetedik percben sikerült vezetést szerezni.
A folytatásban adódtak lehetőségek mindkét oldalon, azonban betalálni nem sikerült, egygólos különbséggel vonultak piheőre a gárdák.
A második félidőben megrázta magát a nyíregyházi klub, javult a helyzetkihasználása is, ezáltal pedig fordítania is sikerült.
Beke és Radosevic találatára nem tudott válaszolni a Sepsi OSK, amely így 2–1-re kikapott és három vereséggel tér haza Törökországból.
Valentin Suciu legénysége idei első tétmeccsén január 17-én, jövő pénteken 17 órától bizonyíthat az Unirea Slobozia vendégeként.
Túl van az életveszélyen és nagyenyedi otthonában lábadozik az FK Csíkszereda ifjúsági labdarúgója Ioó Edvin, aki egy december eleji ifjúsági kupameccsen elszenvedett sérülése után szívműtéten esett át.
Gól nélküli döntetlennel indította a 2026-os naptári évet az FK Csíkszereda: a Szuperliga újonca első felkészülési mérkőzésén a magyar élvonalban szereplő Nyíregyházi Spartacus ellen játszott 0–0-t Törökországban.
Nem mindennapi balesetet szenvedett csütörtök délben egy fiatal, marosvásárhelyi sofőr Predealon: autójával egy üdülőtelepi panzió tetejére csúszott rá az útról.
Elhagyott, megszaggatott hátizsákra bukkantak a hegyimentők a Brassótól délre található Nagykőhavason, ahol számos medve jelenlétét jelentették az elmúlt időszakban is.
Napok óta borzolja a kedélyeket és minden bizonnyal még jó ideig felháborodás övezi a helyi illetékek drasztikus januári megemelését, amely már csak azért is lesz nehezen megemészthető, mert hamarosan újabb ingatlanadó-növelés következhet.
Sokánt, ahogy az úri közönség szokta mondani. Egy meleg karmester vezényelte a 2026-os bécsi újévi hangversenyt. És persze, jött a botrány.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!