A 28 éves balszélső idén januárban érkezett a Sepsi OSK-hoz, amelynek színeiben összesen 24 mérkőzésen lépett pályára, két gólt szerzett és egy asszisztot jegyzett.
Varga Kevint augusztusban fegyelmi okok miatt Bernd Storck vezetőedző kitette az Universitatea Craiova elleni meccskeretből, mivel csapattársával, Kecskés Ákossal megszegték a klub belső szabályzatát, nem megengedett időpontban egy buliban vettek részt és emiatt elkéstek az összetartásról.
A korábbi magyar válogatott labdarúgó távozásában közrejátszhatott ez a botrányos eset, mert egyébként alapembernek számított, az eddigi nyolc bajnoki mérkőzés közül ugyanis hat alkalommal kezdő volt, egyszer pedig csereként állt be.
Varga Kevin távozásának bejelentését követően Diószegi László, a Sepsi OSK elnöke a közösségi oldalán megjelent bejegyzésben közölte, hogy Kecskés Ákossal is zajlanak a tárgyalások a szerződésének felbontásához. „Senki és semmi nincs a klub érdeke előtt!” – jegyezte meg a klubtulajdonos.
Negyedórával a lefújás előtt kettővel vezetett a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában a labdarúgó 2. Liga szombati meccsén. Egy kiállítás átírta a hajrában a forgatókönyvet, pontokat hullajtott a háromszéki együttes.
Az első félidőben büntetőt rontott, de ez mégis belefért, a szünet utáni jobb teljesítményével ugyanis az FK Csíkszereda a csereként beállt Eppel Márton góljával legyőzte a Konstancai Farult.
Nagyszabású keresőakció zajlik Háromszéken, az Olt mentén. A rendőrök járműveket és az erdős területeket ellenőrzik, hogy megtalálják az ismeretlen férfit, aki egyes feltételezések szerint a mezőméhesi gyilkosság gyanúsítottja, Emil Gânj lehet.
Etikai vétséget követett el és valótlanságot állított Parászka Boróka marosvásárhelyi újságíró a Magyar Újságírók Romániai Egyesülete (MÚRE) szerint azáltal, hogy egy munkahelyi konfliktust „metoo” bántalmazásként terjesztett a közösségi médiában.
A parajdi turizmus évtizedeken át szinte egyet jelentett a sóbányával. A bányakatasztrófa sújtotta székelyföldi település idegenforgalmának helyzetét Moldován László, a Sóvidék–Hegyalja Turisztikai Egyesület elnöke ismertette a Krónikával.
Az akadémiai falakon túli kitekintésre készülő kolozsvári társadalomtudományi folyóirat bemutatóján jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!