Ezzel a bombagóllal szerzett három pontot az FK – videó

Székely Sport 2020. október 28., 18:42 utolsó módosítás: 2020. október 28., 18:47

Bara Levente szezonbeli harmadik gólját hozta össze szerdán a másodosztályú bajnokságban. Az FK Csíkszereda középpályása ráadásul nem is akármilyen lövéssel vette be a Gloria Buzău kapuját.

Az udvarhelyi középpályás három bajnoki gólnál jár – az összeset idegenben lőtte. Korábbi felvétel. Fotó: Pinti Attila

Valentin Suciu csapata két elveszített bajnoki után tudott újból nyerni a labdarúgó 2. Ligában. A fehér-fekete szerelésben játszó csíkszeredai csapat szerda délután egygólos meccsen verte idegenben a Gloria Buzăut.

A hetedik körből elhalasztott összecsapáson Bara Levente volt eredményes. A székelyudvarhelyi középpályás az egymást követő második fordulóban talált be távoli lövéssel, de míg a Metaloglobus Bukarest pályáján szerzett gólja végül nem ért pontot csapatának, addig Bodzavásáron győztes találat fűződött a nevéhez.

A 20 éves székely labdarúgó a mérkőzés 62. percében mintegy harminc méterről vállalkozott lövésre, a labda pedig védhetetlenül vágódott a bal felső sarokba:

Bara a nyitófordulóban a lénárdfalvi együttes pályáján is három pontot jelentő gólt szerzett. A felvidéki támadó, Mészáros András mellett jelenleg ő az FK Csíkszereda legeredményesebb gólvágója.