
A létesítmény szóvivője közölte, az eset közvetlenül a meccs kezdete után történt. A nézőt a helyszínen azonnal orvosi ellátásban részesítették, majd súlyos állapotban kórházba szállították. A szóvivő hozzátette, az európai szövetséggel (UEFA) együttműködve teljes körűen kivizsgálják a balesetet.
Az 1–0-s hazai sikerrel zárult találkozót 18 497 néző tekintette meg a helyszínen, 2019 novembere óta ez volt az első meccse az angol válogatottnak, amelyet szurkolók előtt játszhatott.
A londoni Wembley Stadionban rendezik a legtöbb mérkőzést a kontinenstornán, szám szerint nyolcat, köztük a két elődöntőt és a döntőt.
Jelentős játékosmozgás zajlik az FK Csíkszeredánál: a klub bejelentette, hogy tizenegy labdarúgó távozik a keretből. A búcsúzók között több meghatározó futballista is szerepel.
Hivatalossá vált, hogy a Kolozsvári U a Sepsi Duna Arénában rendezi meg a július 23-án sorra kerülő nemzetközi kupamérkőzését. A két klub minden részletben megállapodott, így a kolozsvári együttes Sepsiszentgyörgyön fogadhatja ellenfelét.
Hatalmas erővel csapott le a szélvihar a Gyergyószárhegy határában álló kapolnára kedden délután. A vihar teljesen megrongálta a szabadtéri létesítményt.
Két természetes személyt és hét kereskedelmi társaságot küldött bíróság elé a Kovászna Megyei Törvényszéki Ügyészség egy több mint 9,2 millió lejes sikkasztási és pénzmosási ügyben.
Egy magát humanitárius szervezetnek kiadó, Jóságos szamaritánus nevű, a rászorulókat kihasználó, a nekik szánt adományokat saját célokra költő egyesület tagjaira csapott le kedden a Szervezettbűnözés- és Terrorellenes Ügyosztály (DIICOT) Bihar megyében.
Szántai János kollégánk – aki egyben az Erdélyi Magyar Írók Ligájának elnöke is – beszéde a 15. Kolozsvári Ünnepi Könyvhét megnyitóján.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!