A mérkőzést október 30-án kellett volna lejátszani az 5-ös csoport 8. fordulójában, de mivel az Astránál több játékos megfertőződött, a Giurgiu Megyei Közegészségügyi Igazgatóság nem adott engedélyt a találkozó lebonyolítására, így ezt kedden délután pótólták be.
A meccs első részében jól tartották magukat a kézdivásárhelyiek, de kevéssel a szünet előtt hátrányba kerültek. Fordulás után a hazaiak hamar ismét betaláltak, majd a 63. percben a harmadik góljukkal beállították a végeredményt.
Ezzel a vereséggel a KSE elszalasztotta esélyét, hogy fellépjen a dobogóra, továbbra is a negyedik helyen áll, egy pontra a harmadik Brassói SR Municipal mögött. Az idei utolsó fordulóban a háromszéki csapat szombaton 14 órától az éllovas Brassói Coronát fogadja.
A Csíkszeredai Sportklub korábbi legendájával, a csapatot öt szezonon át erősítő Andrej Szergejevics Taratuhinnal beszélgettünk a jégkorong Erste Liga elődöntőjének negyedik mérkőzését megelőzően.
Vasárnap kora délután zárult a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszásának nyitófordulója. Kisebb meglepetést okozott az FC Argeș.
A nyomozóhatóságok két férfi, akik közül egyik rendőr, előzetes letartóztatását kérték vasárnap a Temes megyei törvényszéken egy drogkereskedelemmel kapcsolatos ügyben.
A helyiek szerint éjszaka nincs bátorságuk átkelni azon a közúti hídon, amely a brassói régi kerülőúton található, mert olyan rossz állapotba került, hogy már életveszélyessé vált.
Áprilistól a mezőségi szórványban folytatja lelkészi szolgálatát Ballai Zoltán, miután a Kolozsvár Felsővárosi Református Egyházközség presbitériuma megvonta tőle a bizalmat.
Magyarország (a szomszédos országokkal ellentétben) egészen 1941. június 27-ikéig kimaradt lényegében a második világháborúból. Aztán történt valami, ami mindent megváltoztatott. De mi volt a valós oka a hadba szállásnak?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!