Elszenvedte idénybeli első vereségét a Vasas Femina

Zátyi Tibor 2021. november 15., 16:18 utolsó módosítás: 2021. november 15., 16:20

Hét győztes és egy döntetlen mérkőzést követően elszenvedte idénybeli első vereségét a Székelyudvarhelyi Vasas Femina, a női labdarúgó 1. Liga 9. fordulójának rangadóján 3–1-re kikapott a Borgóprundi Heniu vendégeként.

Fotó: Beliczay László

A találkozón a hazaiak szereztek vezetést, a Vasastól Mitri gyorsan válaszolt, így a szünetben 1–1-es állásnál vonultak öltözőbe a felek. Térfélcsere után a Vasas védelme kétszer is kapitulált, így a hazaiak 3–1-re nyertek, és a táblázaton megelőzték az udvarhelyieket.

Az alapszakaszban harmadik Vasas Feminára még keményebb feladat vár, a 11. fordulóból előrehozott mérkőzésen, szerdán 11 órától az éllovas, minden eddigi meccsét megnyert Kolozsvári U Olimpia vendége lesz.