Elcsípte a döntetlent a Marosvásárhelyi SE

Horváth Bálint Ottó 2024. október 05., 18:02 utolsó módosítás: 2024. október 05., 18:03

Első döntetlenjét játszotta a labdarúgó 3. Liga 2024–2025-ös idényében a marosvásárhelyi együttes, hazai pályán nem bírt a Dési Unireával.

A hajrában összejött az egyenlítés. Korábbi felvétel Fotó: Haáz Vince

A bajnokság 7-es csoportjának 6. fordulójában lejátszott szombat délutáni találkozót megelőzően a két csapat azonos pontszámmal rendelkezett a ranglistán.

Az első félidőben egyik fél sem tudott élni a lehetőségeivel, nem voltak pontosak a befejezések. A szünet után a tavaly még a másodosztályban szerepelt vendégek találtak be, de előnyüket nem sikerült megtartaniuk, a végén a vásárhelyiek házi gólkirálya, Oltean büntetőből egyenlített és ezzel egy pontot kicsikartak.

A döntetlennel nem lehetnek elégedettek a csapatok, hiszen nem tudták csökkenteni a hátrányukat az élmezőny gárdáival szemben. A 7. helyen álló Marosvásárhelyi SE számára egy hét múlva kötelező a győzelem idegenben a sereghajtó, minden eddigi meccsét elveszítő Feketehalmi ACSM ellen.