Egyszer sem tudtak válaszolni a fővárosiak góljaira

Székely Sport 2022. november 27., 14:55 utolsó módosítás: 2022. november 27., 14:58

Kiütéses vereséget szenvedett a Marosvásárhelyi SE női labdarúgócsapata a Bukaresti Carmen vendégeként az élvonalbeli bajnokság 10. fordulójában.

Nagy vereségbe szaladtak bele a vásárhelyiek. Korábbi felvétel Fotó: Rab Zoltán

A vasárnap délelőtti találkozót a fővárosi csapat jóval esélyesebbként várta, hiszen a harmadik helyet foglalja el, miközben a vásárhelyiek csak a kilencedikek a tabellán.

A Carmen már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát, amikor ötször talált be, de a szünet után sem kegyelmezett, további négy gólt lőtt a vendégeknek, akiknek még a szépítés sem jött össze.

Az alapszakasz utolsó fordulójában, egyben az idei év utolsó mérkőzésén a Marosvásárhelyi SE hazai pályán játszik, jövő vasárnap 11 órától a sereghajtó Galaci Universitateát fogadja.