Egyhuzamban ötödik bajnokiján győzött a Marosvásárhelyi SE

Sebestyén Ervin 2023. november 24., 19:42 utolsó módosítás: 2023. november 24., 20:05

Kiváló formának örvend a Marosvásárhelyi SE a labdarúgó 3. Liga 9-es csoportjában, miután péntek délután nagyszerű győzelmet aratott a Szászrégeni Avântul otthonában, zsinórban ez volt már az ötödik sikerük a pontvadászatban.

Kiváló formában a marosvásárhelyi gárda, már feljöttek az ötödik helyre a tabellán. Korábbi felvétel Fotó: Haáz Vince

Kiválóan teljesít az utóbbi időben az MSE, utolsó alkalommal a Besztercei Gloria ellen szenvedtek vereséget (2–3) még október közepén, azóta viszont hat meccsen nem találtak legyőzőre, ötször nyertek és egyszer pontosztozkodás lett a vége. Mostani ellenfelük, a Szászrégeni Avântul nem remekel a bajnokságban, a tíz fős tabellán a nyolcadik helyen álltak az összecsapást megelőzően, 13 találkozóból mindössze kettőt nyertek meg.

Ahogyan arra számítani lehetett, inkább a marosvásárhelyi gárda kezdeményezett az első perctől kezdve, és már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát.

Előbb Amir Jorza talált be, majd Csala Tibor duplázta meg a vendégek előnyét (0–2).

A hazaiaknak a szépítés sem jött össze, az MSE magabiztosan hozta el a három pontot, ezzel a győzelemmel pedig feljöttek az ötödik helyre.