Kétgólos előnyt dolgozott ki a Sepsi OSK, végül 2–1-re győzött saját közönsége előtt a Kolozsvári U ellen. A piros-fehérek első gólját Nicolae Păun szerezte, a másodikat Alexandru Tudorie, akinek ez már a hetedik találata volt az idei kiírásban.
A 26 éves román csatár ezzel bekerült a Hivatásos Labdarúgóliga (LPF) által közzétett forduló csapatába.
Tudorie az elmúlt három bajnoki találkozóján egyaránt betalált, a Kolozsvári U, az FC Voluntari és az Aradi UTA kapuját vette be.
Ritkán hallott keménységgel kritizálta a román válogatott játékosait Bölöni László, aki szerint a keret teljesítménye messze elmarad attól, ami ebben a selejtezősorozatban reálisan tőlük elvárható lenne.
Megismertük a labdarúgó 2. Liga alapszakaszának 14. fordulós menetrendjét, és az is kiderült, mely találkozókat közvetítik élőben. A Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK és a Marosvásárhelyi ASA mérkőzése ismét képernyőre kerül.
Az ügyészek állítása szerint a boncolás eredményei azt mutatják, hogy a 2 éves kislány halála krónikus betegsége miatt következett be a fogászati kezelése során.
Részben a magyarellenesség visszaszorítása érdekében alkalmaz oktató célzatú „önbüntetést” a Román Labdarúgó-szövetség.
Az ügyészek állítása szerint a boncolás eredményei azt mutatják, hogy a kétéves kislány halála krónikus betegsége miatt következett be a fogászati kezelése során.
Online zajlik majd a gyógyszerek felírása és kiváltása, a páciensek pedig minden egészségügyi adatukhoz hozzáférnek. Továbbá: az adóhatóság rászáll az esküvőszervezőkre, egy férfi pedig az utcán ölte meg volt élettársát, három gyermekének anyját.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!