Egyenlített, majd négy perc alatt hármat kapott a Sepsi OSK farmcsapata

Sebestyén Ervin 2024. március 23., 21:17 utolsó módosítás: 2024. március 23., 21:43

Újabb vereséget szenvedett el a Sepsi OSK II., a háromszéki gárda szombaton délután az AFC Câmpulung Muscel otthonában lépett pályára a labdarúgó 3. Liga 5-ös csoportjának alapszakaszának utolsó fordulójában.

Vereséggel zárta az alapszakaszt a Sepsi OSK farmcsapata Fotó: Facebook/Sepsi OSK

Nagyon nehéz mérkőzés várt a Sepsi OSK farmcsapatára, ugyanis az éllovas otthonába kellett látogatnia szombaton kora délután. Az első játékrészben egyenlő ellenfele volt a hazaiaknak, az első félórában mindkét fél előtt adódtak lehetőségek, de betalálni senki sem tudott. A 38. percben Dumitrescu értékesített egy büntetőt, amivel előnybe került a Câmpulung (1–0).

A második félidőben bátrabban kezdett a háromszéki csapat, sikerült helyzeteket kialakítani aminek köszönhetően egy óra játék után meglett az egyenlítés is, Vlad Coman lőtt a hálóba (1–1).

Nem tartott sokáig az öröm, ugyanis nem sokkal a gól után rémálomszerűen alakult a mérkőzés a háromszékieknek, négy perc alatt három gólt kaptak: Petre Simon kétszer is betalált, illetve eredményes volt Elvis Ciaccio is.

Az utolsó negyedórában már nem változott az eredmény, a Sepsi OSK II. vereséggel zárta az alapszakaszt, illetve a hetedik helyen végzett a 10 fős tabellán.

Labdarúgó 3. Liga, 5. csoport alapszakasz, 18. forduló:

AFC Câmpulung Muscel–Sepsi OSK II. 4–1 (1–0),
gólszerzők: Robert Dumitrescu (38. – büntető), Petre Simon (70. – büntető, 74.), Elvis Ciaccio (72.), illetve Vlad Coman (58.).