Tătărușanu 2010 novemberében az olaszok elleni (1–1) felkészülési mérkőzésen mutatkozott be a válogatottban, még Răzvan Lucescu irányítása alatt.
A 34 éves hálóőr részt vett a 2016-os Európa-bajnokságon, és a nemzetközi meccseken a trikolórok csapatkapitánya volt. Utolsó meccsét szerdán este játszotta a Nemzetek Ligájában, Románia 1–1-es döntetlent játszott Észak-Írország vendégeként.
A legtöbb román válogatottságot összegyűjtött játékosok rangsorában a korábbi szövetségi kapitánnyal, Cosmin Contrával a 17. helyen található.
Jelenleg az AC Milan alkalmazásában áll, korábban megfordult az Olympique Lyon, az FC Nantes, a Fiorentina, a Bukaresti Steaua és a Besztercei Gloria klubcsapatainál is.
Féltávhoz érkezett a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszása, a harc pedig továbbra is nagyon kiélezett. Mutatjuk, mikor biztosíthatják be matematikailag a feljutást és az osztályozós helyeket az élcsapatok, köztük a Sepsi OSK-val.
Összeállt a Markus Juurikkala vezette romániai felnőtt férfi jégkorong-válogatott kerete: a szakvezető kijelölte azt a játékoskeretet, amely a divízió I/B jelű (harmadik értékcsoportú) világbajnokságon képviseli az országot.
Őrizetbe vettek a hatóságok két Brassó megyei vadászt, akik engedély nélkül lelőttek egy barnamedvét.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
„Sok hiba, bűn és árulás történt, sok sunyi, pénzéhes potyautas utazott velünk” – írta Kocsis Máté, a Fidesz leköszönő frakcióvezetője vasárnap a Facebookon a Tisza Párt kétharmados győzelmét hozó választási eredmény okait elemző posztjában.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!