Dorinel Munteanu kevesebb, mint másfél hónappal ezelőtt, március 18-án vette át a Sepsi OSK irányítását, amikor Valentin Suciut váltotta a kispadon. Hosszú távra terveztek vele, a jelenlegi szezont is beleszámítva 1+1 éves szerződést írt alá a háromszéki gárdával.
A tapasztalt szakvezetővel az együttes célja az alsóházi rájátszás megnyerése volt a labdarúgó Szuperligában.
Munteanu azonban nem tudta felrázni a Sepsit, sőt a dolgok még rosszabbra fordultak.
Öt mérkőzésen mindössze egy pontot szerzett a csapattal, emellett négy vereséget szenvedtek, így gyorsan a kieső zónában találták magukat.
A Sepsi OSK vezetősége hétfőn késő délután jelentette be, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Dorinel Munteanuval. A rövid közleményben megköszönték az 56 éves edző klubért tett erőfeszítéseit és további sok sikert kívántak a pályafutásához.
A távozásáról szóló hírt Diószegi László klubelnök is ismertette a saját közösségi oldalán: „Tisztelt szurkolók! Ez nem a brazil szappanopera, de sajnos újra történt egy változás klubunk életében! Nem könnyű döntést hozni, de mindig mondom nektek, semmi sem fontosabb, mint a klub!
Nem adjuk fel, dolgozunk ezerrel, hogy közösen újra jó vágányra tereljük a szerelvényt! Köszönjük Munti!” – fogalmazott a sepsiszentgyörgyi klub tulajdonosa.
A Sepsi OSK hat forduló után a 8., osztályozót jelentő helyet foglalja el az alsóház tabelláján, továbbra is két ponttal előzi meg a kieső pozíciót elfoglaló Unirea Sloboziát. A következő játéknapon a háromszéki együttes pénteken 17 óra 30 perctől a Jászvásári Poli otthonában lép pályára.
A Sepsi OSK újabb súlyos vereséget szenvedett, és még nehezebb helyzetbe került a kiesés elkerüléséért vívott harcban. A találkozó után Niczuly Roland, a csapat korábbi kapitánya nem kertelt: kemény szavakkal értékelt, de bizakodva tekint a folytatásra.
A magyar jégkorongnak mindenképp előrelépés az, hogy az FTC-Telekom az osztrák bázisú ICEHL-hez csatlakozik. Az Erste Liga viszont gyengülni látszik azzal, hogy egy erős, meghatározó csapat távozik. Hacsak nem jön helyettük valaki hasonló.
Eltűnt egy újszülött az egyik bákói kórház szülészeti osztályáról – adta hírül az Agerpres hírügynökség.
Eltűnt egy újszülött az egyik bákói kórház szülészeti osztályáról – a rendőrség vasárnap kapta a bejelentést.
Szombaton hivatalosan is megkezdődtek a romániai Moldvát a Moldovai Köztársasággal összekötő híd építési munkálatai. A Pruton átívelő híd része lesz az A8-as autópályának, amely Marosvásárhelytől a moldovai Ungheni-ig halad.
Avagy miért ijesztő most picit az, aminek természetesnek kellene lennie, mégsem volt az soha?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!