Döntetlent játszott, a Sepsi mögött maradt a Clinceni

Székely Sport 2020. december 20., 23:04 utolsó módosítás: 2020. december 21., 11:42

A labdarúgó 1. Liga 15. fordulójának vasárnap késő esti mérkőzésén az Academica Clinceni és a Bukaresti Dinamo 1–1-es döntetlent játszottak.

A legjobb öt között zárja az odavágó-sorozatot Ilie Poenaru legénysége Fotó: Facebook/Academica Clinceni

A nehéz anyagi helyzetben lévő fővárosi együttes hiába szerezte meg a vezetést a meccs utolsó félórájában, előnyét nem tudta megtartani, a bajnokság meglepetéscsapatának számító Ilfov megyei csapat ugyanis alig tíz perccel később kiegyenlített, és kiharcolta a döntetlent.

A Clinceni ezzel tovább folytatja remek sorozatát, az utóbbi nyolc bajnoki találkozóján öt győzelem és három döntetlen a mérlege. Ilie Poenaru legénysége továbbra is az előkelő ötödik helyet foglalja el a ranglistán, egy ponttal lemaradva a negyedik Sepsi OSK-tól.