A nevezési időszak lejártáig összesen huszonkilenc klub jelezte, hogy indul az 5. Liga 2022-es kiírásban. A Hargita Megyei Labdarúgó Egyesület (HMLE) úgy döntött, hogy két csoportot alakít ki a csíki, illetve hármat az udvarhelyi körzetben.
A sorsolást múlt héten tartották, egy gárda, a Varsági Küküllő Forrása visszalépett. így összesen három hatos és egy ötös csoportot alakítottak ki.
A versenykiírás szerint oda-visszavágók lesznek, a legvégén az első helyezettek és a legjobb második még játszik egy selejtezőmérkőzést, a három győztes pedig indulási jogot nyer, hogy jövőre egy osztállyal fennebb, a 4. Ligában szerepeljen.
A pontvadászat április első hétvégéjén kezdődik. A 4. Ligában a csapatok kéthetes halasztást kértek, így a hétvégén folytatódik a tavaszi szezon.
A rendkívül rossz formában levő Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK számára kedvezően alakultak az eredmények a labdarúgó Szuperliga alsóházában, így nem került még nehezebb helyzetbe.
A kellemes tavaszias időnek is köszönhetően közel ezer ember volt kíváncsi a Rózsa és Iskola utcaiak (Vasas), illetve a Szent János és a Szentimre utcaiak (Kerekerdő) jubileumi labdarúgó-mérkőzésére Székelyudvarhelyen.
Hiába hívtak mentőhelikoptert is, már nem tudták megmenteni annak az embernek az életét, aki egy traktor és egy fa közé szorult hétfőn délután Erdőszentgyörgy környékén – közli a Maros megyei tűzoltóság.
59 éves korában elhunyt az Alexandrion Group alapítója, Nawaf Salameh – közölte az üzletember családja.
Láncbaleset történt húsvétvasárnap délután Nagyszebenben, a tömegkarambolban egy várandós nő is érintett volt.
Egy megyei hivatal vezetője pedig caragialei magaslatokban mutatta be, hogyan kel lebukni egy rakás kenőpénzzel.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!