A találkozó az első meccset 1–0-ra megnyert ciprusi bajnok akarata szerint alakult, ám a játék képével ellentétben a 60. percben a moldovai együttes szerezte meg a vezetést. Nem volt sokáig 1–1 összesítésben, hiszen az első meccset eldöntő Marquinhos öt perc múlva ismét lecsapott, és egyenlített.
Az eredmény többet nem változott, így az APOEL 2–1-es összesítéssel továbbjutott a harmadik fordulóba. A kedd esti mérkőzésen nem kapott szerepet Marius Corbu, az APOEL Nicosia magyarcsügési származású játékosa, a középpályás a kispadról nézte végig csapata továbbjutását.
A következő körben az APOEL ellenfele a szlovák bajnok Slovan Bratislava lesz. A pozsonyiak a szlovén bajnok Celjét ütötték ki 5–0-ra, így összesítésben 6–1-el léptek tovább.
„Senkit nem érdekel, mennyit dolgozol, csak hogy nyersz vagy veszítesz” – vallja Péter Róbert, a Csíkszeredai Sportklub vezetőedzője. A szakemberrel az embert próbáló szezon tanulságairól, a szakmai háttérmunkáról és a jövő építéséről beszélgettünk.
Újabb nagy lépést tett a feljutás felé a háromszéki klub, miután győzni tudott az eddig veretlen Vajdahunyadi Corvinul otthonában. Ovidiu Burcă csapata ezzel megtartotta ötpontos előnyét az üldözők előtt, valamint felzárkózott az éllovasra.
A húsvétvasárnapi szabadtéri ételszentelés legfelemelőbb pillanatai közé tartozik a magyar és a székely himnuszok eléneklése.
Donald Trump, az Egyesült Államok elnöke elutasította a meghívást, hogy májusban Romániába látogasson a NATO-csúcstalálkozóra – írja a Mediafax hírügynökség.
Nagy romboló erejű robbanóanyagot és annak működésbe hozásához szükséges gyutacsokat találtak Szerbiában a Magyarországot Szerbiával összekötő gázinfrastruktúra közvetlen közelében – tájékoztatta Aleksandar Vucic szerb elnök Orbán Viktor miniszterelnököt.
A kormány ugyanis, ha nem tudta volna, kétmilliárd lejnyi bérhátralékkal tartozik nekik, amit ők maguk pereltek össze maguknak. És akkor a lehetséges kamatokat még nem is vettük számításba…
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!