A mérkőzést követő sajtótájékoztatón Cristiano Bergodi, a Sepsi OSK vezetőedzője elmondta, hogy egyelőre nem gondolkodik a Román Kupa megnyerésén.
„Nagyszerű dolog, hogy győztünk. A foci pedig ilyen, történnek hibák. A csapatunk elnöke nagyon boldog volt és rögtön gratulált nekünk. Egyelőre nem foglalkozunk a Román Kupa döntőjével, a játékunkat kell tovább fejlesszük.
– összegzett az olasz szakember.
A Chindia vezetőedzője, Emil Săndoi értékelőjében kiemelte, hogy csapata nagyot hibázott a Sepsi második góljánál. „Az első félidőt teljesen a Sepsi uralta, ajándékunknak köszönhetően ellépett az eredményjelzőn. Az első találatnál ha Căpușă nem ér bele, úgyis gól lett volna. A másodiknál viszont akkorát hibáztunk, amit ritkán látni a focipályákon.
A második félidőben viszont mi játszottunk jobban, gólhelyzeteink voltak, megfordíthattuk volna az eredményt. Nincs akkora keretünk, mint a Sepsinek, emiatt több játékosomat pihentetnem kellett, hogy ne játsszanak egy héten belül három meccset” – mondta Săndoi.
A Sepsi OSK vasárnap délben már a bajnokságban játszik, 13.30-kor a CS Mioveni vendége lesz.
A további program
Szerdán
15.30-tól FC Buzău–FC Voluntari
18.30-tól Temesvári Poli–FC Argeș
Csütörtökön 20.30-tól ACSO Filiaşi–Universitatea Craiova
A továbbjutás egyetlen mérkőzésen dől el.
Kecskemét után Csíkszeredában alkothat nagyot a Szabó István–Kerekes Barna edzőpáros. A magyar élvonal korábbi sikerkovácsai Székelyföldön folytathatják pályafutásukat, a tárgyalások az utolsó fázisban tartanak.
Lezárult a nevezési határidő a jégkorong Erste Liga 2026–2027-es szezonjára, kiderült, tíz csapat lesz a rajtnál. A mezőnyhöz a Háromszéki Ágyúsok is csatlakozott, így a következő idényben négy erdélyi együttes szerepel majd a sorozatban.
Hatósági felügyelet alá került a Bihar megyei Érbogyoszló RMDSZ-es polgármestere, miután csúszópénz elfogadásán érte tetten az Európai Ügyészség (EPPO).
Közel 29 ezer eurónyi kenőpénz átvétele közben értek tetten kedden egy Bihar megyei RMDSZ-es polgármestert az Európai Ügyészség nyomozói.
Újabb magyar sikernek tapsolt perceken át a cannes-i közönség: Nemes Jeles László vasárnap bemutatott új filmjét, a Moulint mintegy tízperces álló ováció követte a vetítés után.
Kommentelünk, tehát szarban vagyunk. Elmagyarázom, miért.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!