A magyar szövetség honlapjának szerdai tájékoztatása szerint minden vissza nem váltott voucher érvényes marad a találkozóra. „Amennyiben a mérkőzés elmarad, vagy zárt kapuk mögött rendezik meg, azon szurkolók utalványait is visszatérítjük, akik most ezt nem kérvényezték, illetve amennyiben valaki megtartja a vouchert, de az új meccsidőpont nem megfelelő számára, lehetőséget biztosítunk a későbbi visszatérítésre is” – olvasható az állásfoglalásban.
A Bulgária–Magyarország Eb-pótselejtezőt eredetileg múlt csütörtökön rendezték volna. A mérkőzés pótlásának időpontja egyelőre kérdéses, de az európai szövetség (UEFA) júniusi dátumot tervez. A szófiai meccs győztese hazai pályán fogadja az izlandi–román párharc továbbjutóját az Eb-részvételért.
A kontinensviadalt, amelynek részben Budapest is házigazdája, a koronavírus-járvány miatt jövő nyárra halasztották.
Ismét pénzbírsággal sújtotta a Román Labdarúgó-szövetség (FRF) fegyelmi bizottsága az FK Csíkszereda együttesét. A Szuperligában szereplő Hargita megyei klub ezúttal minden korábbinál magasabb összeget köteles befizetni.
Totális támadójátékkal és pazar második félidei teljesítményével az FK Csíkszereda kiütötte a harmadosztályú ellenfelét a Román Kupa csoportkörének zárófordulójában, ennek ellenére kiesett a sorozatból. Eppel Márton hét perc alatt mesterhármast szerzett.
Felbontják a munkaszerződését azoknak az állami egészségügyi intézményekben alkalmazott orvosoknak, akiket tetten érnek, amint munkaidőben a magánszektorban dolgoznak – jelentette ki pénteken Temesváron Alexandru Rogobete egészségügyi miniszter.
Világszerte akár 6000 munkahelyet szüntethet meg a következő két évben a Heineken a sör iránti kereslet csökkenése miatt.
Bírósági végrehajtótól kapott felszólítást a rendház elhagyására Fejes Rudolf Anzelm nagyváradi premontrei apát azt követően, hogy a nagyváradi bíróság az önkormányzat keresetének helyt adva az apát kilakoltatásáról döntött.
Az Universitatea fociultrái magyar diákokra támadtak a buszon. Újabb súlyos közúti baleset történt a bánsági halálos úton. Mesterséges intelligenciával szövik tovább a dák alagutak összeesküvés-elméletét.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!