A háromszéki klubot újabb sikerre vezető Cristiano Bergodi elmondta, hogy nagyon elégedett a játékosai teljesítményével, akik nagyszerű munkát végeztek. „Kemény mérkőzés volt, a CFR ellen nem könnyű nyerni. Amint leültünk a kispadra, rögtön 0–1 volt az eredmény. A fiúk jó meccset játszottak, nem adták fel. A végsőkig küzdöttek, és megérdemeltük, hogy megnyerjük ezt a trófeát”.
Az olasz szakvezető kiemelte, örül annak, hogy a nyáron igazolt játékosok, Cosmin Matei és Mario Rondon betaláltak.
A következő hétvégén kezdődő új bajnoki szezonról közölte, immár mindenki nagyobb elvárásokat támaszt velünk szemben, a klubvezetők és a szurkolók. Ez normális, hiszen trófeákat nyertek, és ezért dolgoznak a továbbiakban is.
Dan Petrescu meglátása szerint csapata jobban játszott, mégis veszített, és úgy véli, alapvetően saját magukat verték meg. „Az első félidőben 2–0-ra vagy 3–0-ra kellett volna vezetnünk, de az egyenlítő gól befolyásolta a játékosokat.
Megjegyezte, hogy nyolc játékost cseréltek le a kezdőben az örmény Pjunik Jereván elleni keddi BL-mérkőzés után, és akik pályára léptek, nem játszottak rosszul. „Pénzügyi szempontból a következő mérkőzés létfontosságú. A játékosok nagy nyomás alatt lesznek. Rendkívül kemény meccs lesz, még akkor is, ha az emberek azt mondják, hogy könnyű” – utalt a szerdai Pjunik elleni hazai visszavágóra.
Az FK Csíkszereda bravúros pontszerzése a bajnoki címvédő FCSB ellen jó témát adott a román sportsajtónak. A szaklapok kivétel nélkül bukaresti rémálomról és szégyenről cikkeznek, kiemelve, hogy a piros-kékek még az újoncokat sem voltak képesek legyőzni.
Már nem Liviu Ciobotariu a Petrolul Ploiești labdarúgócsapatának vezetőedzője, a gyenge szezonrajt miatt a klub felbontotta a szerződését.
Megtalálta a rendőrség azt a kézdivásárhelyi 16 éves lányt, akinek eltűnéséről még április 11-én értesítették a rendőrséget, de mindeddig nem tudták, hol lehet.
Az MI6, azaz a brit külföldi hírszerzés műve lehetett a szerdai lengyelországi dróntámadás, valamint az, hogy szombaton egy orosz drón belépett Románia légterébe – legalábbis ezt állítja egy orosz illetékes.
Tömegverekedés tört ki a HelloJets légitársaság Tel-Avivból Bukarestbe tartó járatán hétfőre virradóra – közölte a román határrendészet.
A parlament folyosóin menekült a riporter kérdései elől a luxus Mercit vezető képviselő. Az erdélyi tájakat népszerűsítő Charlie Ottley állampolgársági dossziéját öt éve tologatják a hivatalokban.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!