Pár héttel ezelőtt, augusztus közepén Kovács István hatalmasat hibázott a Levszki Szófia–Hamrun Spartans találkozón a labdarúgó Konferencia Ligában, aminek következtében a Levszki panaszt nyújtott be az UEFA-nál. Hivatalos közleményt nem adott ki az Európai Labdarúgó‑szövetség ezzel kapcsolatban, vélhetően nem kapott büntetést Kovács István, és végül a mérkőzést sem játszották újra.
A Dinamo Zagreb és a Chelsea összecsapása a Bajnokok Ligája E csoportjában kedden 19 óra 45 perctől kezdődik, a Digi Sport 1, a Prima Sport 1 és az Orange Sport 2 is élőben közvetíti. A rutinos sípmester munkáját Florin Marinescu és Ovidiu Artene segíti, míg a negyedik bíró Andrei Chivulete lesz. A VAR (videóbíró) szobában az olasz Paolo Valeri tevékenykedik majd, Ovidiu Haţegan lesz az asszisztense.
Nagyon úgy tűnik, hogy a bennmaradás kiharcolása után Ilyés Róbert nem folytatja az FK Csíkszereda kispadján, sajtóértesülések szerint a szezon végén távozik a csapattól.
Az utolsó fordulóra maradt a döntés, hogy a bajnok Vajdahunyadi Corvinul mögött a Sepsi OSK vagy az FC Voluntari jut fel automatikusan a Szuperligába. Szombaton délben mindenre fény derül.
Egy 13 éves lány megerőszakolásával gyanúsítanak két küküllővári kamaszt.
Esélyesebb, hogy technokrata miniszterelnöke lesz Romániának, mint hogy valamely pártpolitikus – derül ki a Polymarket előrejelzési piac fogadásaiból.
Az április 14-én megszabott 30 napos határidő lejártával újra számítani lehet a végrehajtó megérkezésére Nagyváradon a premontrei rendházban, hogy kilakoltassa az önkormányzat által sajátjának tekintett ingatlanból Fejes Rudolf Anzelm apátot.
A trianonitisz nem gyógyítható, de meg lehet tanulni együtt élni vele anélkül, hogy folyamatosan tüneteket produkálna. MCC-történészkerekasztal, hetedik szint.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!