A mérkőzés után a két vezetőedző nyilatkozott a Székely Sportnak.
„Az első félidő a mi szempontunkból elég halványra sikeredett, nem voltunk veszélyesek az ellenfél kapujára. A szünet jót tett, a másodikban sikerült megvalósítani azt, amit elterveztünk. A büntetőből szerzett gól után felszabadultabban játszottunk.
– fejtette ki Dican Ferenc, az FK Csíkszereda vezetőedzője.
„Drasztikus vereséget szenvedtünk. Egy könnyen megadott tizenegyes volt, amiből a hazai vezetést szereztek. 1–0-nál jobban kellett volna összpontosítani, egyenlíteni, vigyázni arra, hogy a védekezésben ne hagyjunk teret az ellenfél kibontakozására. Mi pont ezeket nem csináltuk.
Az osztályozó elkerülésért vívott harcban alulmaradtunk, direkt ellenfeleink ma nyertek, de mi továbbra is a mi játékunkkal kell foglalkozzunk, tovább kell dolgozni, és küzdeni azért, hogy ne essünk ki” – nyilatkozta a Poli edzője, Nicolae Croitoru.
Másodszor is győzött a címvédő Galaci United otthonában a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC a teremlabdarúgó 1. Liga felsőházi rájátszásában. Az újabb siker azt jelenti, hogy Mánya Szabolcs csapata az utolsó forduló előtt bebiztosította helyét a döntőben.
Elutasították a Nagyváradi Bihar FC licenckérelmét, így az együttes nem vehet részt az élvonalba jutásért zajló osztályozón.
Több tucatnyian kerültek kórházba egy Dâmbovița megyei étteremben tartott eseményről ételmérgezésre utaló tünetekkel a vasárnapra virradó éjszaka.
A román-magyar határ menti településen, Méhkeréken született Gurzó Mária román nyelven tette le az esküt szombaton a Parlamentben.
A magyar külpolitika első feladata a bizalom helyreállítása, visszaépítjük Magyarország tekintélyét az EU-ban és a NATO-ban is – jelentette ki Orbán Anita külügyminiszter-jelölt kinevezés előtti meghallgatásán.
Miért ad fizetést az állam a premontrei apátnak, miközben a nagyváradi önkormányzat kilakoltatja? Miként lett a templomból iskola? Elmagyarázzuk bővebben és rövidebben is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!