A Labdarúgó Szuperliga felsőházi rájátszásának első játéknapján sokkal több FCSB szurkoló érkezett Sepsiszentgyörgyre, mint amennyinek belépőjegye volt. Több százan kinn maradtak. A vendégek drukkerhada a a Sepsi Aréna illemhelyein álltak bosszút, valósággal szétverték ezek berendezését.
A fővárosiak részéről Mihai Stoica menedzser azonnal biztosítékot adott arra, hogy minden kárt átvállal a klub, várják a számla kifizetését.
– mondta a GSP-nek Kertész Dávid, a Sepsi OSK alelnöke.
Mihai Stoica menedzser közvetlenül az eset után bocsánatot kért a háromszékiektől a rongálásáért, már akkor bejelentette, hogy a FCSB vállalja a felelősséget a saját szurkolói által okozott károkért.
„Valószínűleg a randalírozók felháborodtak, hogy nem engedték be őket a stadionba, de a Sepsi OSK ezért nem hibás. A biztonságiak vezetője nem írhatott alá ilyesmit, ez rajta múlott. Normális, hogy viseljük a költségeket” – nyilatkozta Stoica.
Nemcsak Niczuly Roland lett kegyvesztett a Sepsi OSK-nál, hanem öccse, Rajmund is, akivel június 30-án bontott szerződést a sepsiszentgyörgyi klub. Időközben viszont fordulat állt be Roland ügyében: újra a nagycsapattal edzhet.
Második nyári felkészülési mérkőzésén sem tudott győzni a Sepsi OSK: a háromszékiek ezúttal a Bukaresti Metaloglobusszal játszottak 1–1-es döntetlent a Sepsi Duna Aréna melletti pályán.
Egy 70–80 méteres szakadékból került elő annak a motorosnak a holtteste, akit csütörtökön megtámadott egy medve a Transzfogarasi úton, a Vidraru-tó közelében.
Az olasz sajtó részleteket közölt a csütörtöki transzfogarasi halálos medvetámadás áldozatáról, a 48 éves Omar Farang Zinről, aki Facebook-oldalán tett közzé szerdán medvés fotókat és videókat.
Medve végzett egy olasz turistával a Transzfogarasi út Argeș megyei szakaszán – közölték a hatóságok csütörtökön.
Esszük a vízízű, papírízű zöldségeket és közben álmodozunk letűnt korok finomságairól. De mi ennek az oka?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!