Az FCSB ott folytatta, ahol a karantén előtt abbahagyta

Székely Sport 2021. október 31., 22:51 utolsó módosítás: 2021. október 31., 23:02

Győzelemmel tért vissza az elmúlt két hétben a vírusfertőzés és sérülések miatt megtizedelt FCSB, amely sorozatban hat nyertes mérkőzésnél tart a bajnokságban.

Korábbi felvétel Fotó: Facebook/FCSBOfficial

A bukaresti együttes két héttel ezelőtt játszotta utolsó találkozóját az 1. Ligában, azóta a Konstancai Farul elleni meccsét elhalasztották, a Román Kupától viszont játék nélkül búcsúzott az FC Voluntari ellenében, hiszen a kupasorozatban nincs lehetőség a halasztásra.

A bajnokság 14. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén Edward Iordănescu csapata a szintén jó formában lévő FC Argeșt fogadta. A gól nélküli első félidőt követően a 62. percben szöglet után a pitești-iek kerültek előnybe a bolgár Rajnov góljával, az FCSB azonban kevesebb, mint tíz perc alatt fordított két csereként beállt játékos, Octavian Popescu és Valentin Gheorghe találataival.

A kéthetes karantén ellenére a fővárosiak megszerezték a győzelmet, ezzel tartják a lépést riválisaikkal a ranglista élén. Az FCSB csütörtökön 17.30-tól újra pályára lép, ekkor pótolják be ugyanis a Farul ellen elmaradt idegenbeli mérkőzést.

Videó: Telekom Sport