A hírt szerda délelőtt jelentették be az együttes hivatalos Facebook-oldalán, miszerint sikerült megegyezniük Anton Petreával. A 47 éves román szakember munkáját elsősorban Cristinel Țermure fogja segíteni, aki másodedzőként fog dolgozni. Irinel Voicu (segédedző), Dumitru Hotoboc (kapusedző) és Bogdan Hetco (erőnléti edző) egyaránt marad a klub kötelékében.
Anton Petrea korábban csak az FCSB kispadján ült trénerként, azt megelőzően viszont bőven szerzett tapasztalatot, mint segédedző. A bukaresti gárdát kétszer is irányította, előbb 49 találkozón, majd 28 meccsen keresztül.
A Chindia Târgovişte a Szuperligában 11 forduló után az utolsó helyen áll, egyszer sem sikerült győzniük, csupán három pontot gyűjtöttek.
Irányváltás, szintlépés és szerkezeti átalakulás következik a Gyergyói Hoki Klubnál. A vezetőség szerint elérkezett az idő, hogy az elmúlt évek utánpótlás-nevelő munkája a felnőttcsapatban is meghatározó legyen.
Tizenhat év után ismét világbajnok Spanyolország. A 2026-os viadal döntőjében a címvédő Argentína mindvégig védekezett, de Ferran Torres hosszabbításban szerzett találata eldöntötte a finálét, így a spanyolok történetük második vb-címét ünnepelhették.
A Bucsecs-hegységben kialakult felhőszakadás miatt villámárvíz öntötte el Bușteni üdülővárost vasárnap délután, megbénítva az egész települést. A víz autókat és embereket sodort el, de elárasztotta az 1-es országutat is.
Hamisak azok az információk, amelyek szerint a polgároknak díjat kell fizetniük, vagy büntetőjogi szankciókkal kell számolniuk azért, mert saját kútjaik vizét használják – közölte a Román Vízügyi Hatóság (ANAR).
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!