„A mai napon, szeptember 20-án az FC Chindia Târgovişte barátságos körülmények között szerződést bontott Adrian Mihalcea edzővel. Klubunk köszöni neki az elkötelezettségét és a szerepvállalását, emellett sok sikert kíván neki a további pályafutásához” – áll a klub közleményében, amit kedden tettek közzé a közösségi oldalukon.
A 46 éves szakember június 7-én vette át a klub irányítását, egyéves szerződést írt alá az együttessel. Adrian Mihalcea már a vasárnap bejelentette, hogy távozik a Chindia kispadjáról, miután csapata 1–0-ra kikapott a Kolozsvári U ellen.
A labdarúgó Szuperligában a Chindia Târgovişte az utolsó helyen áll, tíz forduló alatt mindössze három pontot gyűjtöttek össze.
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Féltávnál a labdarúgó 2. Liga rájátszásában, de már most kirajzolódik: a Sepsi OSK tudatosan és hatékonyan építkezett a nyáron. Az igazolások beváltak, a keret stabil, az eredmények pedig a visszajutást vetítik előre. De mi a helyzet a többi csapattal?
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!