Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) játékvezetői testülete román küldöttséget küldött a Liverpool–Real Madrid BL-nyolcaddöntőjére. Az összecsapást február 21-én, kedden 22 órától rendezik, a két klub a tavalyi idény Bajnokok Ligája döntőjét játssza újra, amely a spanyolok győzelmével ért véget.
Kovács Istvánt – aki pár héttel ezelőtt a klubvilágbajnokságon is bíráskodott –, Vasile Marinescu és Ovidiu Artene partjelzők segítik majd. A negyedik játékvezető Horațiu Feșnic lesz.
Ebben a szezonban ez lesz a nagykárolyi születésű sípmesternek a negyedik mérkőzése a BL-ben. A honi bajnokságban, a Szuperligában 12 találkozót vezetett.
Méltó ünnepi hangulatban, immár ötödik alkalommal rendezték meg a csíkszeredai Év Sportolója Gálát szerdán délután. A ünnepségnek otthont adó Csíki Mozi nézőtere zsúfolásig megtelt a helyi sportélet jeles képviselőivel és az őket ünneplő közönséggel.
Az átlagnézőszámokat tekintve az előkelő harmadik helyen áll a Marosvásárhelyi ASA, amelynek mérkőzéseire többen látogatnak ki, mint a Sepsi OSK találkozóira a labdarúgó 2. Ligában.
Keresési akció zajlik Kovászna megye területén, miután egy személy március 4-én arról értesítette a hatóságokat, hogy egy ismeretlen férfit látott a Olt folyó partján, Sepsibükszád térségében.
Egy „mini nyugdíjjal” indult Balin, dán repülőjegy-lemondással folytatódott, és végül Ausztráliában kapott új irányt a sepsiszentgyörgyi fiatal házaspár története.
Már csak elvétve találunk olyan töltőállomásokat, ahol a benzin ára is ne haladná meg a literenkénti 8 lejes lélektani határt.
Az akadémiai falakon túli kitekintésre készülő kolozsvári társadalomtudományi folyóirat bemutatóján jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!