Előbb az Universitatea Craiova, aztán az FCSB, ezúttal pedig a Konstancai Farul is legyőzte a székelyföldi gárdát a Szuperligában, amely nem találja a szezon eleji kiváló formáját. Mindhárom meccsen nagyon korán hátrányba került a Sepsi OSK, és bár szombaton este a Farul ellen egyenlíteni tudott Ștefănescu látványos góljával, a második játékrész elején kapott találatra már nem volt válasz a részéről.
„Túl gyorsan kapunk gólokat, 0–1-gyel kezdünk, és utána nehéz visszajönni a meccsbe. A félidő előtt még egyenlítettünk, de utána próbálkoztunk, és ennyit tudtunk nyújtani” – mutatott rá a Sepsi OSK szélsője a találkozó utáni nyilatkozatában.
Ștefănescu megjegyezte, minőségi csapatokkal találkoztak az utóbbi fordulókban, amelyek valószínűleg értékesebbek náluk, ha mind kikaptak tőlük.
Hozzátette, jól kezdték a szezont, de most hiányzik a folytonosság a játékukból, és több játékost is nélkülözniük kell. „Nem vagyunk jó időszakban, és remélhetőleg a következő meccstől talpra állunk” – közölte.
Ion Gheorghe meglátása szerint a koncentrációval van gond. „Jobbak voltak nálunk. Nem bírtunk velük... Ez egy nehéz időszak, reméljük, hogy kilábalunk belőle. Sok sérültünk volt, ők felépültek, de nem ez a nagy probléma. Szerintem a koncentrációval van gond. Még mindig nem tudjuk megmagyarázni, hogy mi történt. Úgy gondolom, hogy egy jó sorozat után jön egy gyengébb időszak.
– fogalmazott a középpályás.
Liviu Ciobotariu vezetőedző kifejtette, lefelé vezető úton vannak, egyáltalán nem játszottak jól a Farul ellen. „Rendeznünk kell a sorokat, és nem szabad így kinéznünk, mert így nem lehet meccset nyerni. Valahol hibázunk, mind egyénileg, mind csapatként. Egy hónappal ezelőtt nekünk volt a legjobb védelmünk, és 13 meccsen nem kaptunk ki.
– hívta fel a figyelmet a szakvezető.
A következő mérkőzésén a Sepsi OSK újabb élcsapattal találkozik, csütörtökön 18 órától a Kolozsvári CFR vendégeként játszik, ezzel bepótolják a bajnokság 5. fordulójából az európai kupaszereplés miatt elhalasztott összecsapást.
Anderson Ceara utóbbi időben nyújtott teljesítménye nem maradt észrevétlen: a Kolozsvári CFR vezetőedzője, Daniel Pancu nyíltan elismerte, hogy szívesen látná csapatában az FK Csíkszereda 26 éves brazil játékosát.
Az FK Csíkszereda keretének átalakítása egyre hangsúlyosabban jelenik meg Ilyés Róbert nyilatkozataiban. A vezetőedző célja, hogy minőségi futballistákkal dolgozzon, ugyanakkor a klub filozófiáját és irányelveit is szem előtt kell tartania.
Három autó is érintett abban a balesetben, amely a 13A jelzésű országúton történt, Székelyudvarhely Farkaslaka felőli kijáratának közelében, a Szejkefürdőn kedden kora reggel. A forgalmat az érintett szakaszon lezárták.
A Recorder dokumentumfilmjében feltárt rendellenességek rávilágítanak a román igazságszolgáltatás súlyos rendszerszintű problémáira – jelentette ki Kelemen Hunor RMDSZ-elnök hétfő este.
Legalább tizenkét ember életét vesztette egy fegyveres támadás nyomán vasárnap Sydney legnépszerűbb strandján, a Bondi Beach-en, amelynek közelében hanuka-ünnepség zajlott.
Komoly vádakat emeltek és házkutatások tartottak egy Temes megyei öregotthon állapotának kapcsán. Meglepő összegeket szednek be a kéregetők az utcán.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!