A második felvonásban elintézte a pontok sorsát a Kolozsvári CFR

Józsa Csongor 2024. augusztus 25., 20:57 utolsó módosítás: 2024. augusztus 25., 20:59

Megvoltak az első játékrészben is a lehetőségei a kincses város együttesének. A pihenő után gólokat is jegyeztek.

A Kolozsvári CFR akarata érvényesült Fotó: Pinti Attila

Vasárnap este a labdarúgó Szuperliga alapszakaszának hetedik játéknapján a Kolozsvári CFR az FC Botoșanit látta vendégül. Az erdélyiek edzője, Dan Petrescu majdnem az egész kezdőcsapatot kicserélte a csütörtöki nemzetközi porondon való szereplést követően.

Csapata összeszokottsága hagyott némi kívánnivalót az első játékrészben. Ekkor is többet volt mezőnyben irányított a CFR, de a kapu előtt nem voltak pontosak.

A második félidőben a gólok is érkeztek, Nkolo az 53. percben szerezte meg a vezetést. A 70. percben a kolozsváriakhoz újból visszatérő Djokovic szabadrúgásból megduplázta az előnyt.

A kincses város gárdája végig kézben tartotta a meccset, Filip a 87. percben állította be a 3–0-ás végeredményt, ezzel megszerezték harmadik diadalukat a bajnokságban.