A pontvadászatban százszázalékos a Székelyudvarhelyi Roseal együttese is, ők azonban egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak. A hétvégi forduló érdekessége, hogy mind az öt találkozón hazai győzelem született. A Roseal a szárhegyieket, a Maroshévíz a balánbányai alakulatot, a Csíkszentsimon a keresztúriakat, az Agyagfalva az újonc szentegyházi gárdát, míg a Golimpiákosz pedig szoros meccsen a Zetelakát győzte le.
## | CsCs | MM | GyGy | DD | VV | GkGk | PP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agyagfalvi Lendület Agyagfalva | 3 | 3 | 0 | 0 | 15-4 | 9 |
2 | Csíkszentsimoni KSK Csíkszentsimon | 3 | 3 | 0 | 0 | 8-4 | 9 |
3 | Maroshévízi Pro Mureșul Maroshévíz | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-9 | 6 |
4 | Székelyudvarhelyi Roseal Roseal | 2 | 1 | 1 | 0 | 5-3 | 4 |
5 | Székelyudvarhelyi Golimpákosz Golimpákosz | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-4 | 4 |
6 | Szentegyházi Vasas Szentegyháza | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-7 | 4 |
7 | Székelykeresztúri Egyesülés Keresztúr | 3 | 1 | 0 | 2 | 9-10 | 3 |
8 | Balánbányai Bányász Balánbánya | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-8 | 3 |
9 | Csicsói Ezüstfenyő Csicsó | 2 | 0 | 1 | 1 | 6-7 | 1 |
10 | Zetelaki Fenyő Zetelaka | 2 | 0 | 0 | 2 | 3-5 | 0 |
11 | Szárhegyi Bástya Szárhegy | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-7 | 0 |
A következő forduló (szeptember 21-22.) programja:
Keresztúr–Roseal,
Balánbánya–Szentsimon,
Szentegyháza–Maroshévíz,
Szárhegy–Csicsó,
Zetelaka–Agyagfalva.
A Golimpiákosz csapata szabadnapos lesz.
A Sepsi OSK sportigazgatója, Hadnagy Attila rövid betekintést nyújtott az év utolsó mérkőzésére készülő Sepsi OSK kulisszái mögé, szó esett a téli átigazolási időszakban várható erősítésekről, illetve Niczuly Rolandról is.
Ilyés Róbert, az FK Csíkszereda vezetőedzője megszerezte az UEFA Pro Licencet, amely a kontinens legmagasabb edzői képesítésének számít. Az 51 éves szakember közösségi oldalán jelentette be, hogy sikeresen lezárta a többéves képzési folyamatot.
Egy negyedikes fiú esete hónapok óta köztéma Marosvásárhelyen, miután több iskola elutasította az áthelyezését. Végül a Schiller-iskolába került, ahol a szülők tiltakozásba kezdtek: az osztály nem jár iskolába, bár még sosem találkoztak vele.
A Krónika ünnepi játékkal teszi még fényesebbé és izgalmasabbá az adventi várakozást.
Felfüggesztették a Szászsebest Tordával összekötő A10-es autópálya szakaszának végleges átvételét a munkálatok garanciális ideje alatt feltárt „hibák” miatt.
A Paltinu víztározónál történtek ugyanoda vezethetők vissza, mint a parajdi katasztrófa. Pedig már máshogy kéne lennie mindennek.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!