A hajrára eldöntötte a Marosvásárhelyi SE

Horváth Bálint Ottó 2024. május 10., 22:02 utolsó módosítás: 2024. május 10., 22:03

Újabb idegenbeli mérkőzésen gyűjtötte be a három pontot a Marosvásárhelyi SE, amely a Kolozsvári Viitorul vendégeként egymás után az ötödik győzelmét aratta a labdarúgó 3. Liga alsóházi rájátszásában.

Răzvan Greu mesterhármast szerzett Fotó: Haáz Vince

A marosvásárhelyi csapat kiváló formában várta a bajnokság 9-es csoportjának 8. fordulójában lejátszott pénteki találkozót a kolozsváriak ellen, akiknek nagyon kevés esélyük maradt a kiesés elkerülésére.

Az első félidőt követően a vásárhelyiek egygólos előnyben voltak, majd a folytatásban hamar újra betaláltak. A hazai szépítés azonban keveset váratott magára,

a hajrá előtt viszont a Marosvásárhelyi SE néhány perc alatt két góllal eldöntötte a három pont sorsát, Răzvan Greu pedig mesterhármasig jutott.

Az alsóházi csoportban második helyen álló bordó-fehér mezes vásárhelyiek folytatták remek sorozatukat, az ötödik mérkőzésüket nyerték meg zsinórban. Legközelebb jóval nehezebb feladat vár rájuk, jövő héten kedden 14 órától pótolják be a hétközi fordulóból elhalasztott, éllovas Gyulafehérvári Unirea elleni hazai rangadót.