A Gyergyói VSK találatokat lőtt, az SZFC és az MSE gólképtelen volt

Józsa Csongor 2024. augusztus 25., 13:03 utolsó módosítás: 2024. augusztus 25., 13:04

A felkészülési időszak végén tartanak a székelyföldi harmadosztályos focicsapatok. A székelyudvarhelyi és a marosvásárhelyi egymással játszott edzőmeccset.

A Székelyudvarhelyi FC és a Marosvásárhelyi SE egymással játszott Fotó: László Ildikó

Ezen a hétvégén is rendeztek barátságos jellegű felkészülési találkozókat a labdarúgó 3. Ligában szereplő együttesek.

Az egyik újonc, a Gyergyószentmiklósi VSK hazai környezetben a szintén harmadosztályos Ceahlăul Piatra Neamț fiókcsapatát látta vendégül. Igazán remekül sikerült az első játérész a Hargita megyeieknek, négyszer voltak eredményesek. A pihenő után már nem született újabb gól.

Nem született gól •  Fotó: László Ildikó
Nem született gól Fotó: László Ildikó

A Székelyudvarhelyi FC a Marosvásárhelyi SE-t fogadta a sétatéri stadionban. Ezen párharcon nem zörgették meg a hálót az együttesek.

A labdarúgó 3. Liga új idénye a soron következő hétvégén kezdődik.