A büntető után megbomlott az egyensúly – véli a Sepsi OSK volt edzője

Józsa Csongor 2024. szeptember 14., 13:55 utolsó módosítás: 2024. szeptember 14., 13:57

Az elmúlt idényben a háromszékiek kispadján ült, ezúttal ellenfélként érkezett Sepsiszentgyörgyre Liviu Ciobotariu. Suciu örülhetett a lefújást követően.

Liviu Ciobotariu vesztesként távozott a Sepsi Arénából Fotó: Pinti Attila

Pénteken este a Sepsi OSK a régi-új edzőjével, Valentin Suciuval a kispadon 3–0-ra diadalmaskodott az FC Botoșani ellen. A vendégeket a háromszékiek volt trénere, Liviu Ciobotariu készítette fel.

A találkozót közvetítő tévétársaságoknak nyilatkoztak a labdarúgó Szuperliga kilencedik fordulójához tartozó összecsapást követően.

„Ezzel a sikerrel sokkal könnyebben túllépünk a múltbéli kudarcokon. Azt mondtam a fiúknak, hogy higgyenek magukban, ez a legfontosabb, hiszen nem felejtették el a futballt.

Összességében nagyon örülök annak, hogy sikerült három gólt szerezniük.

Az volt a cél, hogy ne kapjunk gólt. A játékosok a főszereplők, ők tudják megváltoztatni a sorsunkat. A kispadról érkező játékosok nagyon jól szálltak be a meccsbe” – mondta Valentin Suciu.

„Az eredmény kissé drasztikus. Az első félidőt jól kezdtük, sőt az első 60 percet is jól játszottuk. Nem tudtuk a labdát a kapuba juttatni, ez a régi problémánk.

Sorozatos hibák voltak, mind az első, mind a harmadik gólnál. A második találat megtörte a játékot, az a büntető.

Több agresszióra van szükségünk, mind az edzéseken, mind a mérkőzéseken. A büntető után megbomlott az egyensúly” – nyilatkozta Liviu Ciobotariu.