Többnyire érvényesült a papírforma a Kovászna megyei labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában, a legtöbb találatot – nyolcat – a Szentkatolna szerezte a sereghajtó Uzon ellenében.
Két fordulóval az alapszakasz vége előtt tovább növelte előnyét az élbolyban szereplő három együttes a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjában. A Golimpiákosz-Csíkszentsimon-Agyagfalva alkotta trió jelentős különbséggel vezet.
Pótolták a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjának 16. fordulójából elhalasztott Balánbánya–Székelykeresztúr mérkőzést. A szerda késő délutáni összecsapás szoros küzdelmet hozott.
Mindössze öt összecsapást játszottak le a Kovászna megyei pontvadászat húsvéti fordulójában, ezek közül három alkalommal a győztesek alaposan rászámoltak ellenlábasaikra, kétszer pedig a vendégek diadalmaskodtak.
Hazai fölény jellemezte a húsvéti fordulót a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjában, ahol minden mérkőzésen a vendéglátók nyertek. Az elnapolt vasárnapi mérkőzésen a Golimpiákosz győzött Csíkszentmártonban, és ezzel a rangsor élére állt.
A húsvéti ünnepek alatt pénteken, szombaton és vasárnap is lesznek futballmérkőzések a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjában, illetve az 5. Liga csíkszéki csoportjában.
Az élen álló alakulatok igazolták a papírformát a Kovászna megyei labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában, a listavezető Kovászna nyolc, a második helyen álló Barót öt góllal múlta felül soros ellenfelét.
Mindössze öt mérkőzést játszottak le a Maros megyei labdarúgó 4. Liga hétvégi 16. fordulójában, mivel a tavaszi szezon elején immár a második csapat lépett vissza a bajnokságtól.
Fordulatos mérkőzések jellemezték a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjának 18. fordulóját: az Agyagfalva öt gólt szerezve fordított Csíkszentmártonban, a Golimpiákosz pedig magabiztosan nyert Borszéken.
Nem mindennapi kezdeményezés kíséri a hétvégi fordulót a Hargita megyei labdarúgó-bajnokságban. A Szentegyházi Vasas drukkerei szervezetten utaznak a maroshévízi mérkőzésre.
Erődemonstrációt tartott az éllovas Kovászna a háromszéki labdarúgó 4. Liga 17. játéknapján, a Kárpátok csapata alaposan rászámolt Papolcra és kihasználva legfőbb üldözője, Barót botlását, immár négypontos előnnyel vezeti a rangsort.
Idegenben gyűjtötte be a három pontot az élen álló két vásárhelyi együttes, míg a harmadik helyezett Marosoroszfalu vereséget szenvedett a Maros megyei labdarúgó 4. Liga hétvégi 15. fordulójában.
Négy hazai győzelem és egy döntetlen született a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjának 17. fordulójában. A Csíkszentsimon megnyerte az alcsíki párharcot és átvette a vezetést a tabellán. A Zetelaka pontot rabolt Székelyudvarhelyről.
Pénteken késő délután pótolták a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportja 15. fordulójából elhalasztott mérkőzést, amelyet simán nyert meg a házigazda székelykeresztúri alakulat.
Erőnléti felmérésekkel és szakmai képzéssel hangolódtak a tavaszi idényre a Hargita megyei játékvezetők. A felkészítőn tesztek, videóelemzések és az új szakmai irányelvek ismertetése is szerepelt.
Hat mérkőzéssel rajtolt a tavaszi idény a Kovászna megyei labdarúgó-bajnokságban, a nyitányon az éllovas Kovászna és legfőbb üldözője, a Barót is botlott, lehetőséget adva ezzel a harmadik helyen álló Bardocnak a felzárkózásra.
A bajnoki címre pályázó mindhárom együttes megszerezte a győzelmet a Maros megyei labdarúgó 4. Liga 14., idei első fordulójában, így változatlan maradt az állás az élen.
Pótolták a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjában a 16. fordulóból elhalasztott egyik mérkőzést. A székelyudvarhelyi műfüves pályán a csíkszentsimoniak legyőzték az éllovas agyagfalvi csapatot, és beérték őket pontszámban.