Az SZFC döntetlent játszott az éllovassal

Zátyi Tibor 2021. január 20., 16:06 utolsó módosítás: 2021. január 20., 21:15

A korábbi 1. ligás játékosokkal teletűzdelt Sellenberki Viitorullal játszott szerdán délután felkészülési mérkőzést a Székelyudvarhelyi FC.

Második felkészülési meccsét játszotta az SZFC Fotó: László Zsolt/SZFC

Habár a labdarúgó harmadosztály 6-os csoportját vezető nagyszebeniek kétszer is vezettek, a több helyzetet kidolgozó Székelyudvarhelyi FC mindkétszer egyenlíteni tudott és a győzelemhez is közel állt.

A csapat tovább készül a 3. Liga tavaszi folytatására, szombaton újabb barátságos mérkőzést játszik Florin Stângă vezetőedző együttese, ezúttal Tatrang lesz a helyszín, az ellenfél pedig a 2. ligás Petrolul Ploieşti.

A felkészülési meccsek sorozatát szombaton kezdte az SZFC, amikor a Bukaresti Rapid vendége volt.

Felkészülési mérkőzés:
Sellenberki Viitorul–Székelyudvarhelyi FC 2–2 (1–0), gólszerzők Neacşa (14.), Natea (52.), illetve Szfárli (47.), Partene (70.).
SZFC: Bencze – Marucza, Berkeczi, Mitra, Simó, Țepeş, Bálint, Sütő, Barta, Vékás, Hodgyai.
A második félidőben: Bordás – Partene, Stoian, Rácz, Negotei, Simó, Sütő, Csala, Szfárli, Turcu, Szőcs.