„A vereség fájó. Amitől tartottunk, az beigazolódott. Tudtuk, hogy nagyon agresszív csapat a Slobozia, és ez látszott is a pályán. Mi nem azt csináltuk, ami előre meg volt beszélve. Próbáltuk egyénileg megoldani a helyzeteket. Sokkal többet kellett volna járatni a labdát, kényszerítőkkel játszani. Több beadást vártam, az első félidőben kevés volt ezekből” – kezdte összefoglalóját az FK trénere.
Suciu szerint egy pontrúgás és egy figyelmetlenség okozata a csapat vereségét. „A játékosok tudták, megbeszéltük, hogy mit kell csinálni a szögleteknél, tudták, hogy kikre kell különösen figyelni, ki kit kell fogjon, de mégis üresen maradt az az ember aki befejelte a gólt. A második félidőben próbáltunk változtatni a játékunkon, helyenként és időnként sikerült is, de a gól sajnos nem jött össze.
– összegzett Valentin Suciu.
Kiütéses győzelemmel búcsúzott a hazai pályától a Székelyudvarhelyi FC, a labdarúgó 3. Liga alsóházi rájátszásának utolsóelőtti fordulójában, pénteken délután 6–2-re győzte le a Bákói Aerostar együttesét.
Másodszor is győzött a címvédő Galaci United otthonában a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC a teremlabdarúgó 1. Liga felsőházi rájátszásában. Az újabb siker azt jelenti, hogy Mánya Szabolcs csapata az utolsó forduló előtt bebiztosította helyét a döntőben.
Meggyilkoltak pénteken a Bihar megyei Perbáthidán egy 18 éves lányt, a rendőrség több mint hat órán át tartó keresés után fogta el délután a gyilkosság fő gyanúsítottját.
A román-magyar határ menti településen, Méhkeréken született Gurzó Mária román nyelven tette le az esküt szombaton a Parlamentben.
Többórás keres után sikerült elfogniuk a rendőröknek azt a férfit, aki a gyanú szerint pénteken délben meggyilkolt egy 18 éves lányt a Bihar megyei Pelbárthidán. A visszaesőnek számító Bóné József Zsolt a gyilkosság helyszínétől nem messze került kézre.
Miért ad fizetést az állam a premontrei apátnak, miközben a nagyváradi önkormányzat kilakoltatja? Miként lett a templomból iskola? Elmagyarázzuk bővebben és rövidebben is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!