Bakos Ervin Temesváron született, és a Politehnica utánpótlásában nevelkedett. A Polinál a tavalyi bajnokságban három, az idei pontvadászatban hat meccsen kapott szerepet (kettőn kezdőként játszott), az FK Csíkszereda elleni mérkőzésen nem lépett pályára.
Bakos Ervin a nyárig kölcsönben érkezik, az FK-nak elővásárlási joga van a játékosra – tették hozzá.
A csíkiak korábban leigazolták Eperjesi Gábort Magyarországról, és az olasz Roberto Romeót a Kolozsvári U-tól. Távozók is vannak, közös megegyezéssel szerződést bontott Petre Ivanovici, Klemen Nemanič és Rareș Takács.
Az FK elkezdte a felkészülést, a héten pedig kinevezték a klub új vezetőedzőjét a német Werner Bürger személyében, a 2. Liga 7. helyén álló együttes január 28-átől kéthetes törökországi edzőtáborba utazik.
Nemcsak a következő idényről, hanem a közös magyar-román hokibajnokság jövőjéről is szó esett a 35. Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor sportfórumán, ahol klubvezetők és játékosok ütköztették álláspontjukat.
A Brassói Corona hivatalosan is bejelentette, hogy szerződtette a 30 éves kanadai csatárt, Colby McAuley-t, aki komoly tapasztalattal érkezik a jégkorong Erste Liga egyik legnagyobb esélyesének számító együtteséhez.
Történelmi jelentőségű eseménynek adott otthont a Csíkszeredai Megyei Sürgősségi Kórház: kedden négyes ikrek jöttek világra az intézményben. A kórházi nyilvántartás szerint ez az első alkalom, hogy négyes ikerszülés történt a csíkszeredai kórházban.
Cikkünkben összegyűjtöttük, hogy lehet önkéntes alapon fizetni az egészségbiztosítást, mekkora összegről van szó, és milyen időtartamra szól a biztosítás.
Ukrajna készen áll a méltóságteljes békére Oroszországgal – jelentette ki Volodimir Zelenszkij ukrán elnök, miután Donald Trump amerikai elnök különmegbízottaival, Steve Witkoff-fal és Jared Kushnerrel egyeztetett a békefolyamat lehetőségéről.
Ikertestvére amszterdami útja miatt illegális schengeni tartózkodással gyanúsították meg a Politico újságíróját a kolozsvári reptéren. Több tengerparti üdülőhely maradt áram nélkül a hálózat túlterheltsége miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!