A találkozóra számos szurkoló kilátogatott, a nézők a belépőjegyek árát felajánlhatták a 6 éves, Molnár Renáta részére, akinek jelenleg életmentő műtétre van szüksége. A két csapat szorosan kezdte a küzdelmet, az első és a második negyedben is két-két pont különbséggel bizonyultak jobbnak a hazaiak (17–15, 18–16), míg a szünetben 35–31 állt az eredményjelző a kék-fehérek javára.
A félidőt követően a KSE játékosai nagy lendülettel kezdtek, sikerült 33–18-ra megnyerniük a harmadik tíz percet és ezzel jelentős előnyt dolgoztak ki.
A mérkőzés hajrájában a felsőháromszékiek kissé elengedték magukat, elvesztették az utolsó tíz percet, de ennek ellenére 72–61 arányban diadalmaskodtak a fővárosi gárda ellen.
„Sajnos csak a harmadik negyedben tudtuk eldönteni a mérkőzést, addig sántikálva működött a játékunk, főleg ami a védekezésünket illeti. A harmadik tíz percben jól teljesítettünk, viszont az előny megszerzése után eléggé elengedtük magunkat, ezért is tudtunk győzni csupán 11 pontos különbséggel” – nyilatkozta Farkas Alpár, a KSE másodedzője.
A Kézdivásárhelyi SE idei utolsó mérkőzését, jövő pénteken délután 17.00 órától a Brassói Olimpia ellen játssza idegenben.
A román labdarúgás egyik legemlékezetesebb sikere után alig két hónappal Székelyudvarhely újabb futballcsodát élhetett meg. A friss BEK-győztes Bukaresti Steaua 1986 nyarán barátságos mérkőzésen lépett pályára a C osztályos Haladás ellen.
A Kézdiszentléleki Perkő hosszú évtizedek óta meghatározó alakja a háromszéki labdarúgásnak, az 1954-ben alapított labdarúgóklub Kovászna megyében egyedülálló módon ötven éve megszakítás nélkül tagja a megyei élvonalnak.
Shahed típusú volt az a drón, amelyet pénteken a román légierő egyik F-16-os vadászgépe lőtt le a Buzău megyei Padina térségében – közölte a legfőbb ügyészség.
Menthetetlen, bukott maffiafőnökkel foglalkozni felesleges – reagált Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán Orbán Viktor, a Fidesz elnöke, volt kormányfő Tusnádfürdőn szombaton elmondott beszédére.
A magyar kormánynak kötelessége a határon túli magyarok jogainak képviselete, ami azt is jelenti, hogy ezekből a jogokból nem lehet elvenni – hangsúlyozta Tarr Zoltán Fehéregyházán.
Egy tökéletes marketinghadjárattal megtámogatott korrekt szuperprodukció, szeretem-utálom táborokkal, no meg egy fontos pozitív eredmény: egy időre lehull a por az irodalmi műről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!