Az alapszakaszgyőztes tengerpartiak és a sereghajtóként zárt vásárhelyiek találkozóján nem borult a papírforma, a légiós nélkül felálló VSK esélytelen volt a bajnoki címre hajtó gárdával szemben.
A kezdés még biztató volt a vendégek részéről, aztán hirtelen megtorpantak, a házigazda pedig átvette az irányítást és már az első negyedben meglépett. A vásárhelyiek igyekeztek tartani a lépést, ez a második játékrész közepéig sikerült is, ám a szünet előtt Konstanca megrázta magát, és 22 pontos előnybe került.
A folytatásban még nagyobb lett a különbség a két csapat között, a hazaiak külföldi játékosai remekeltek támadásban, a vásárhelyiek pedig egyre inkább leszakadtak. A végére sem tudta csökkenteni hátrányát a VSK, sőt a konstancai együttes még tovább növelte vezetését, és 43 ponttal nyert.
A két győzelemig tartó párharc második mérkőzését jövő héten szerdán 17 órától Marosvásárhelyen rendezik.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
A Corvinul elleni vereségről, az FK Csíkszereda pénzügyi helyzetéről, az önkormányzati támogatások hiányáról, Kleinheisler László távozásáról és a klub jövőjéről is őszintén beszélt Szondy Zoltán a Buzánszky Jenő Sportteraszon, a 35. Tusványoson.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Egy férfi leköpte Magyar Péter miniszterelnököt a budapesti Nyugati pályaudvaron, ahová a kormányfő Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterrel együtt érkezett, hogy ismertesse a 3500 milliárd forintos Baross Gábor Vasútfejlesztési Programot.
Cikkünkben összegyűjtöttük, hogy lehet önkéntes alapon fizetni az egészségbiztosítást, mekkora összegről van szó, és milyen időtartamra szól a biztosítás.
Ikertestvére amszterdami útja miatt illegális schengeni tartózkodással gyanúsították meg a Politico újságíróját a kolozsvári reptéren. Több tengerparti üdülőhely maradt áram nélkül a hálózat túlterheltsége miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!